Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jsi asociál se všemi úchylkami a nikdy nic nedokážeš, řekla zlaté Ester Ledecké psycholožka

Ester Ledecká to neměla vždy jednoduché!
+ Dalších 13 fotografií
Momentálně celý svět pěje chválu na zlatou olympioničku Ester Ledeckou (22) a Češi ji považují za národní poklad. Málokdo ovšem ví, že cesta k vysněnému zlatu nebyla vůbec jednoduchá. V životě Ester se objevili lidé, kteří se jí svými tvrzeními snažili srazit na kolena. V dětství jí psycholožka dokonce oznámila, že je asociál a nic nedokáže.

Nikdo nedoufal, že by Ester Ledecká ze superobřího slalomu mohla dovézt nějakou medaili, a jí se povedlo získat dokonce zlatou. Okamžitě se stala miláčkem národa, mluví o ní celý svět a fanoušci Ester považují na národní poklad.

O tom, že to bylo překvapující vítězství, hovoří i fakt, že Ester Ledecká ve své dosavadní kariéře absolvovala pouhých devět závodů Světového poháru a její nejlepší umístění byla 19. příčka.

Jenomže cesta k vysněnému vítězství nebyla vždycky lehká. Samozřejmě že olympionička měla kolem sebe milující rodinu, která ji ve všem podporovala, ale i tak se našli lidé, kteří se snažili budoucí hvězdu přesvědčit o tom, že nic nedokáže.

V nedávném rozhovoru pro portál Aha prozradila hodně nepříjemný zážitek. Se svým o dva roky starším bratrem Jonášem navštívili jako malí pedagogickou poradnu, kde dostali od psycholožky za úkol namalovat strom.

A protože byli v té době ještě malé děti, tak nechali popustit uzdu své fantazii, což se nejspíše moc nezdálo oné psycholožce. „Paní psycholožka si pak pozvala mámu a řekla jí, že jsme komplikované osoby, že ani jeden z nás nic nedokáže, protože jsme asociálové, navíc se všemi úchylkami, které asociálové můžou mít, jsme nesebevědomí, úzkostní a oba v sobě máme zakořeněné výrazné odchylky od běžné populace. Nedoporučuje prý individuální studium,“ vypráví Ledecká.

Když šli do poradny podruhé za půl roku, tak se vykašlali na fantazii a každý z nich namaloval pořádné stromy a rázem dostali povolení studovat doma.

„Najednou jsme byli sebevědomí, úspěšní jedinci, pro které je hračka navázat kontakt i s mimozemšťanem,“ zakončila rozhovor Ester, která je ze svého úspěchu nesmírně šťastná. A nejenom ona, ale i její dlouho utajovaný přítel, který je součástí Jonášovy kapely.

Mohlo by vás zajímat

Další články