Moje jméno je Zuzana Strausz Plačková a jsem šťastně vdaná už tři roky za mého manžela Reného, který je na prvním místě v mém životě. Je mi pouze 26 let a dosáhla jsem toho tolik, že to některým lidem přijde nemožné.

Vydělávám měsíčně víc než prezident a užívám si život, jako kdyby neexistoval zítřek. Ptáte se, kolik vydělávám a za co? To vám samozřejmě řeknu v dalších dílech mého blogu! Nemám děti, psa a vlastně u mě doma nevydrží ani živá kytka.

Žiji v Bratislavě už 10 let, ale původem jsem z malého města Čadca, kde žije celá moje rodina. Hodně z vás mě zřejmě zná jako trapnou a hloupou blondýnu Zuzu z reality show Hotel Paradise. Když si na to vzpomenu, nevím, jestli se mám smát nebo brečet, jak jsem byla hloupá.

Ale i přes to život jde dál a právě ta neřízená střela Zuza dospěla. Svoji otevřenost, přímost a vlastně i jebnuto*t jsem si nechala, i když tak trochu v jiném slova smyslu. A na co všechno se můžete těšit na mém blogu, nebo lépe řečeno, v mých článcích?

Určitě na mé myšlenky, starosti i radosti. Věci, které se nikde jinde nedočtete, a videa, která uvidíte jen tady v mých článcích, které budu psát JÁ osobně! To vše a ještě víc naleznete zde na eXtra.cz.

Tenhle rok plánuji procestovat spoustu míst po celém světě, která bych vám ráda v mém blogu ukázala a podala také podrobné reference, jak pozitivní, tak i negativní. Mohu vám ale zaručit, že se se mnou rozhodně nebudete nudit! Už teď se můžete těšit na další díl!