Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Jsem zamilovaný jen do Evelíny, přiznává David Kraus

+ Další fotografie
David Kraus
Přestože se na akci Mercedes – Benz Prague Fashion Week objevil po boku půvabné plavovlásky Sarah, z lásky se vyznává Evelíně. Jediný důvod, proč zpěvákovi nedělala společnost na největší módní akci roku právě ona, je ten, že je to fenka buldočka.

Poté, co se dozvěděl až z médií, že se jeho přítelkyně, tenistka Barbora Strýcová schází za jeho zády s bývalým módním šéfredaktorem Petrem Matějčkem, dal si David Kraus od randění s ženami na nějaký čas pauzu. A přestože mu je každou chvílí připisován románek s novou kráskou, on zarytě tvrdí, že je nejspokojenější ve společnosti svých zvířecích mazlíčků Huga a Evelíny.

O to emotivněji zpěvák prožíval nedávné úmrtí svého milovaného psího parťáka. Třináctiletý bostonský teriér Hugo byl pro Davida tím nejvěrnějším kamarádem.

„Byli jsme narození ve stejný den a zažili jsme spolu něco, co se už nedá opakovat. Bolí mě to, jak kdybych ztratil někoho z rodiny,“ prohlašoval smutně s tím, že teď mu bude věrnou družkou fenka Evelína, u které se jistý, že ho na rozdíl od bývalých lásek nikdy nezradí.

Mohlo by vás zajímat

Další články