Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

„Jsem v sedmém nebi,“ říká muž, který po operaci obličeje vypadá zase jako dřív!

Patrik vypadal jako zrůda.
+ Další 3 fotografie
Radostné emoce plné nadšení zažívá Patric Hardison ze státu Mississippi, který se po strašlivém zranění opět vrátil mezi normální lidi. Jeho obličej byl znetvořený, a tak si mladý muž užíval nepříjemné pohledy ostatních lidí. Dnes už po náročném zákroku vypadá zase jako dřív a objevil naprosto nové hodnoty života. Podívejte se na fotky jeho znetvořeného obličeje! Smích vás rozhodně přejde.

Patric Hardison je mladý hasič ze státu Mississippi, který utrpěl v roce 2011 vážná popálení na velké části svého obličeje. Šílené události předcházela tragédie. Mladému muži shořela střecha nad hlavou a část hořící střechy ho popálila. Výsledkem byla znetvořená kůže na celém obličeji, krku, ramenu a části hrudníku. Kvůli zranění přišel muž o uši, oční víčka, rty i většinu nosu. Je tedy jasné, že o obličeji se už mluvit nedalo.

Muž vypadal jako zrůda a kromě toho, že neuvěřitelně trpěl, musel se také vypořádat se zvědavými pohledy ostatních lidí. Poté, co si muž prošel více než 70 operacemi, se jeho přátelé obrátili na tým plastického chirurga a rozhodli se, že dopomůžou Patrikovi k normálnímu obličeji. Jen normální vzhled mu totiž zajistí, že se bude cítit opět příjemně.

Muž si po strašlivém zranění uvědomil, že není nic lepšího, než když vás ostatní ignorují a vy nevzbuzujete žádný rozruch. Rozběhla se tedy akce pod vedením chirurga Eduarda Rodrigueze, který v New Yorku navrátil muži chuť do života.

Před rokem muž podstoupil operaci, která trvala dlouhých 26 hodin a zaměstnala celý lékařský tým. Dárcem byl cyklista, který zemřel při cyklistické nehodě dva dny před operací. Mrtvému muži bylo pouhých 26 let a nehoda se stala v Brooklynu.

Dnes je Patric rok po transplantaci a užívá si normálního života. Nikdo na něj nevrhá podivné pohledy a on se cítí opět skvěle.

Mohlo by vás zajímat

Další články