Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jsem stejná jako vy! Dívka s těžkou skoliózou páteře bojuje proti předsudkům! SILNÁ GALERIE UVNITŘ!

Rebecca Dann sebe přijala tak, jak je. Ale jiní lidé to pořád nedokážou.
Zdroj: Twitter
+ Další 4 fotografie
Studentka Rebecca Dann se rozhodla začít s malým školním projektem, který měl nakonec celosvětový přesah! Rozhodla se ukázat, jak vypadají lidé s fyzickou deformací. Svlékla se a nechala vyfotit svoji zkroucenou páteř, za kterou může skolióza.

Rebecca Dann trpí skoliózou páteře od čtyř let. Páteř se jí později zkroutila tak, že skončila na vozíku. To ji ale nezabránilo, aby šla studovat a normálně žila. Studuje fotografii, a když měla vytvořit školní projekt, tak neváhala. Nazvala ho I'm Fine, tedy Jsem v pořádku. Hlavně kvůli tomu, že se k ní ostatní studenti chovali spíš jako k nesamostatné chudince, než spolužačce.

V rámci projektu se nechala malovat na svá záda a její spolužáci se tak poprvé dotkli někoho s deformací na těle. Dále si nafotila sérii fotek, kde svou zkroucenou páteř nijak neskrývá.

Chce dokázat, že lidé jako ona jsou vlastně úplně normální a nechtějí slyšet jenom lítostivé komentáře. Chtějí naopak randit, pařit a užívat si života stejně jako ostatní!

Související články

Další články