Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jsem první česká Barbie a budu psát pro eXtra.cz! Pojďte mě poznat

Zdroj: instagram/archiv
+ Dalších 5 fotografií
Chci vás všechny přivítat na svém novém blogu, který se mnohým z vás bude zdát jistě velmi netradiční. Předně bych se vám ráda představila. Jmenuji se Gabriel Jiráčková aka Lolo ta Bella, je mi 18 let, studuji dálkově Předškolní a mimoškolní pedagogiku, několik let se věnuji zpěvu, ale momentálně mě živí především má Barbie image.

V soukromí jsem spíše živel a mám stále duši dítěte. Pro své bližní, jako je můj přítel, má rodina a přátelé, bych udělala cokoliv na světě a vždy u mě budou právě oni na prvním místě. Mezi mé koníčky patří cestování, business, shopping, zvířátka, četba, vzdělávání, kreslení a jakýkoliv jiný druh umění…

Většina z vás mě však zná pouze z médií pod přezdívkou První česká Barbie a velmi mě za má rozhodnutí odsuzuje. Především tedy za mé (dle mého názoru malé) umělé poprsí 65H.

Můj “titul” má na svědomí právě eXtra.cz, které mi jej přidělilo. A jelikož se má image opravdu blíží Barbie, nebo spíše Bratz Doll, hrdě jsem se s tímto přirovnáním ztotožnila a začala z něj patřičně čerpat. (smích)

Má image se tedy v současné době stala mou hlavní náplní, byť měla původně sloužit pouze jako doplněk, který měl obohatit mou pěveckou kariéru. Vezměte si např. image Nicki Minaj nebo Lady Gagy. Nicki má na sobě nespočet úprav, ale téměř nikdo z vás ji za její tělo neodsoudí… ;-)

Celý předešlý rok jsem se po kariérní stránce věnovala výhradně své image, což se týkalo nejen mé transformace, ale i hostování v několika talkshow, natáčení reportáží, reklam, focení kampaní, propagací různých firem atp. Za celý rok se mi podařilo ze své image vytěžit spoustu výhod a zviditelnit se nejen tu, ale díky nově odvysílanému dokumentu i po celém světě.

Nyní o mně denně píší světová média a dostávám pozvání do pořadů v USA, v Anglii, Rusku, Litvě nebo Latinské Americe. Sama nemohu dodnes uvěřit tomu, co všechno se událo během tak krátké chvíle.

Jelikož jsem velmi ambiciózní člověk, toto všechno mi zdaleka nestačí. Plánuji spoustu dalších natáčení, focení a úprav, jako je např. zmenšení nosu, výplň hýždí, radikální úprava zubů, další zvětšení ňader a odstranění dvou párů žeber…

K tomu letos rozjíždím svou exkluzivní Fashion a Beauty značku, plánuji svou vlastní reality show, stěhování do mého vysněného Los Angeles, kde budu nejprve studovat jazyky, ale především se chci naplno opřít do psaní článků pro eXtra.cz a do pěvecké dráhy!!!

V příštím měsíci nahrávám tři nové skvělé songy, ke kterým postupně vzniknou i videoklipy. Více zatím prozradit nemohu. U mých článků se můžete těšit především na mé bizarní zážitky, které mě dnes a denně potkávají, na různé tipy, doporučení, exkluzivní fotky a videa, můj názor na hatery a mnoho dalšího.

Myslím tedy, že se máte na co těšit, a vsadím se, že mé články budou patřit k těm nejčtenějším… Ovšem, jako vždy ;) 

Související články

Další články