Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jsem přítelkyní Vítka Starého: Olga prozradila, jak na tom zpěvák Mandrage je

Jsem přítelkyní Vítka Starého: Olga prozradila, jak na tom zpěvák Mandrage je
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Tvrzení
Vít Starý toho zřejmě zatajil víc, než si lidé mysleli. Na sociálních sítích se objevilo tvrzení jisté Olgy N., že je zpěvákovou přítelkyní, má blízko k jeho rodině a plánují spolu dovolenou. Pro web Expres.cz dokonce uvedla, kam přesně se chystají.

Frontman kapely Mandrage, která se rozpadla, má kromě démonů patrně ještě jedno tajemství. Alespoň tak to vypadá podle tvrzení Olgy N., která na sociálních sítích prohlašuje, že od ledna tvoří s Vítkem pár. Žena by měla být o šest let starší než Víťa a podle svých slov má i děti.

Tvoří pár od ledna a vše prý funguje

"Nechtěla jsem to zatím říkat, dokud se k tomu nevyjádří i Vítek, ale už je to neudržitelná situace. Nikdo neví, co mám vlastně s rodinou společného, tak je to tohle. Tvoříme s Vítkem od ledna pár. Vše nám úžasně funguje, Vítek je na tom dobře a vše je, jak má být," napsala Olga N. na sítě a dodala, že plánují jet na dovolenou do Chorvatska, kam prý vyrazí za určitým cílem.

"Chápu, proč některé dámy nemohou pochopit, proč já. Starší o šest let, rozvedená a s dětmi. Nemyslím si, že mé děti jsou překážkou ve vztahu. Věk také nerozhoduje. Vítek si prošel obdobím, které mu není k závidění. Myslím ale, že nemáme povinnost něco vysvětlovat či dokazovat," napsala na sociální sítě Víťova údajná přítelkyně.

Naštvané fanynky

Žena se ke všemu vyjádřila na fanouškovské stránce kapely. Některé fanynky Víta Starého nebyly nadšené a rozhodly se to ženě dát najevo tím, že jí psaly nevyžádané zprávy, jak uvedla sama Olga. Kvůli tomu si svůj soukromý profil zrušila.

"Partnerský vztah s Víťou nepotvrdím a ani nevyvrátím. Mohu jen říci, že jsem s rodinou v úzkém kontaktu. Víťa se má dobře a myslím, že mu nic nechybí. V rámci rekonvalescence potřebuje především klid," uvedla Olga pro Expres. Prý má velmi hezký vztah s Víťovou maminkou.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy