Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

„Jsem ochotný pro tebe zemřít": Rytmus dal Jasmině krásný slib, nevěsta plakala dojetím

Zdroj: Instagram
+ Dalších 137 fotografií
dojemná slova
Jasmina Alagič Vrbovská (29) a Rytmus (42) prožili v sobotu zatím nejkrásnější den ve svých životech. Hrdličky na romantickém zámku v Pezinku za přítomnosti svých nejbližších vstoupily do svazku manželského. Rozněžnělý Rytmus dal své novomanželce tak dojemný slib, že jí vehnal slzy do očí.

Už týdny před svatbou bylo jasné, že půjde o jednu z největších událostí roku. Jasmina Alagič Vrbovská a Rytmus si sice potrpí na tradice, avšak místo klasických slibů, které si dává na svatbě každý druhý pár, se rozhodli jeden pro druhého napsat vlastní.

Rytmus během obřadu mluvil ke své drahé polovičce s takovou láskou, až jí to vehnalo slzy do očí. „Jsem ochotný pro tebe zemřít, navěky v mém srdci a krvi,“ přečetl Jasmině z papíru, na kterém měl napsaný svůj slib. Na Instagramu vyjádřil, jak emotivní chvíle to pro něj byla. „Při této větě jsem asi půl minuty nemohl pokračovat. Každému z vás přeji zažít takový pocit,“ připsal k nádhernému snímku.

Je vidět, že láska Rytmuse k Jasmině nezná hranic. Jindy drsný rapper díky svatbě odhalil svou něžnou stránku a ukázal, že jeho image je jen maska, za kterou se schovává. Doma je pro svou těhotnou ženou doslova úžasným partnerem.

Související články

Další články