Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jsem na tebe moc hrdá, ten černoch už dokecal! Tak Lela slavila Karlosův triumf

Zdroj: archiv K. Vémoly
+ Další 2 fotografie
mma
Rodák z Olomouce Karlos Vémola (35) porazil v hlavním zápase Oktagon 20 Alexe Lohorého na body v pětikolovém zápase. Vémola dokázal splnit roli favorita, ale Francouz předvedl také skvělý výkon, když se dokázal bránit pět kol. Po zápase na sebe upozornili výroky Vémola i jeho partnerka Lela Ceterová (30). "Jsem na tebe moc hrdá, ten černoch už dokecal," napsala Lela na Instagram.

Alex Lohoré předvedl kvalitní obranu, ale zápas po pěti kolech nakonec opanoval český bijec – zápas jsme sledovali zde.

Vémola po zápase znovu ukázal velké řeči. Výzvu adresoval dalšímu zápasníkovi. „Mně se líbí, jak tady každý řeší váhu. Já jsem ti řekl, co musíš udělat, abych s tebou zápasil. A vůbec nebudu řešit, jestli budeš mít víc, nebo míň. Prohrál jsem s Attilou Véghem a nikde jsem nezmiňoval, jestli Attila váží víc nebo míň. Když se podíváte na Attilu, který je o půl hlavy vyšší… Vůbec jsem kvůli tomu nebrečel. Pokud ty budeš vyhrávat a budeš mít titul v polotěžké, tak tě zmlátím v devadesát trojce a nebudu pak brečet, žes měl o pět kilo víc. Tebe taky naházím a zmlátím jako dítě, až vyhraješ titulový zápas v devadesát trojce. Jestli ti ho dá Ondra Novotný dříve než mně. Jinak mě nezajímáš. A ty tvoje hloupý řeči taky ne,“ pustil se na tiskovce Vémola do Pešty.

Gratulace od Lely

Po zápase sbíral Vémola řadu gratulací. Upozornila na sebe zejména jeho partnerka Lela Ceterová. „Brutal, lásko. Jsem na tebe moc hrdá. Ten černoch už dokecal,“ napsala Lela na Instagram. Po tomto výroku se do silikonové krásky pustila řada fanoušků.

„Myslím, že má i nějaké jméno. Rasismus je snad za námi,“ napsal jeden z fandů. „Toho "černocha“ jste mohla vynechat, myslím, že by měl mít respekt všech i váš. Jinak gratulace Karlosovi," dodal další fanoušek.

Související články

Další články