Lady Dee tak přišla na sociálních sítích se zcela zásadním prohlášením.

„Milí fanoušci a hateři. Nedávno vyšlo v médiích to, že si chci zmenšit stydké pysky. Rozmyslela jsem si to. Nedávno jsem mluvila s někým blízkým, který mi promluvil do duše. Když jsem se nad tím zamyslela, řekla jsem si, proč dělat takovou kravinu,“ začíná vysvětlovat Drahomíra.

„Už jen pro to, že mě sleduje plno dívek mladších a starších věkových kategorií, tak nechci, aby pak mladé dívky, co mají stejný problém, tak aby tam hned nějaká nešla a nenechala do sebe řezat tak jako já. A nechci, aby říkala, že když to udělala Lady Dee, tak to udělá taky, že je to hnusný. Holky, ne není to ošklivé. Já se rozhodla, že na to budu hrdá. Hrdá na to, že mám vaginu takovou, jaká je. Bůh mi ji nestvořil asi jen tak. Kvůli něčemu to asi určitě bude,“ zamýšlí se krásná pornoherečka a pokračuje.

„Tak prosím holky, pokud máte takový problém jako já, tak na to buďte hrdé jako já. Když chlap bude mít hloupé narážky, tak je to id*ot a nejspíš má nějaký komplex… buďto že má malé péro, nebo je to nějaký panic, co si nikdy nevrzne. Jinak komu se nelíbí moje vagina, tak nečumte na moje videa. Já vás k tomu nenutím,“ uzavírá Drahomíra.

Takže konec paniky! Lady Dee do sebe řezat nenechá a zůstane taková, jaká je!