Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

„Jsem jako Robocop“: Po ošklivém pádu má Libor Podmol 39 šroubů

+ Dalších 8 fotografií
Nehoda
Libor Podmol (34) strávil tři týdny v německé nemocnici. Na MS v Mnichově měl ošklivý pád, při kterém si zlomil obě nohy. Naštěstí je už stabilizován a bude se léčit doma.

Motokrosový šampion Libor Podmol měl opravdu ošklivou nehodu. Nejlepší český freestyle motokrosař nezvládl finálovou jízdu na MS v Mnichově. Při děsivém pádu si zlomil obě dvě nohy.

V německé nemocnici strávil dlouhé tři týdny. V tiskové zprávě uvedl, že jeho stav je nyní stabilizovaný a bude se léčit doma. Musel však podstoupit několik operací. Podle doktorů bude moci chodit za pět až šest měsíců. V nohách má celkem 39 šroubů. „Jsem jako Robocop,“ uvedl Libor.

Kvůli pádu zřejmě ukončil svoji freestylovou kariéru na MS, která měla být podle jeho plánů poslední sezónou. Chtěl si tam vybojovat jubilejní desátou medaili, bohužel se to nestane. Také bude muset o rok posunout účast na Dakaru.

Mohlo by vás zajímat

Další články