Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jožo z Chanova promluvil o nenávisti: Kvůli seriálu MOST! mi vyhrožují likvidací

+ Dalších 48 fotografií
Dycky Most!
Petera Baža, kterého diváci znají jako Jožu z Chanova, z divácky fenomenálního seriálu MOST!, si mnoho lidí kvůli jeho roli zamilovalo. Ovšem ne vše je jen hezké... Redakci eXtra.cz sympatický herec svěřil, že právě kvůli jeho roli mu občas lidé dost vulgárně vyhrožují. Objevily se i zprávy, v nichž mu anonymně někdo vyhrožuje likvidací.

Když se seriál MOST! objevil na televizních obrazovkách, pravidelně k němu usedaly skoro 2 miliony diváků. Šlo o fenomén, který mezi seriály v poslední době nemá obdoby. Bažo alias Jožo se chopil své role s velkou profesionalitou, a to i přesto, že zkušenosti před kamerou měl prakticky nulové.

Lidé ho s každým dílem začali na ulici poznávat, fandit mu, psát mu velmi příjemné zprávy třeba na profilu na Facebooku, ale objevily se i výhrůžky. "Není to nic příjemného. Ještě teď mi občas něco negativního do zpráv přijde, ale je to minimum. Převažují rapidně ty pozitivní zprávy. Asi dvakrát se mi stalo, že mi někdo napsal, že mě zlikviduje, ale nepřipouštím si to, ani to neřeším. Nejdříve jsem nechtěl věřit vlastním očím, ale teď se tomu směju. Patrně jde o nějaké zakomplexované lidi, kterým se moje role v seriálu nelíbila. Myslím, že tohle se stává všem lidem, kteří se v nějakém seriálu či filmu objevili," přiblížil eXtra.cz Peter Bažo

Práce před kamerou ho s účinkováním v seriálu začala bavit, a proto v ní pokračuje "Teď jsem dotočil roli v seriálu Místo zločinu Ostrava pro Českou televizi, dostal jsem větší roli a jsem za to rád. I když mně někdo vyhrožuje, nepřipouštím si to k tělu a směju se tomu, od herectví mě ani výhrůžky nedostanou. Jinak vystupuji i na soukromých akcích a vlastně díky seriálu MOST! jsem vděčný, že se můžu touto prací prosazovat," pokračoval Bažo, kterého čeká i další zajímavá práce. "Měl bych točit se Zdeňkem Godlou jeden dokument, o kterém zatím nemohu mluvit. Práce před kamerou mě baví, ale nesmím zapomínat i na svou práci, kde jsem členem týmu prevence proti kriminalitě. Teď už to táhnu třináctý rok," dodal Bažo, kterého si v seriálu zamilovaly stovky, možná tisíce lidí.

Související články

Další články