Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jožo Ráž měl srazit cyklistu: Nezastavil a z místa nehody ujel, náraz musel cítit, tvrdí svědek

Jožo Ráž na tiskové konferenci v Praze
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
nehoda

Jožo Ráž měl dopravní nehodu. Zpěvák legendární skupiny Elán měl během pondělního dopoledne srazit v Bratislavě cyklistu. Na místě nehody byl i svědek, jenž poskytl slovenskému deníku Nový Čas bližší informace. "Řidič auta musel náraz cítit, ale nezastavil a pokračoval v jízdě," šokoval svým tvrzením. 

Jožo Ráž měl mít během pondělního dopoledne dopravní nehodu. Podle slovenského deníku Nový Čas měl zpěvák skupiny Elán srazit v centru Bratislavy cyklistu. U incidentu byl přítomný i svědek, který přinesl šokující informace. Slovenská legenda měla totiž dle jeho slov z místa nehody odjet.


"Přímo přede mnou se krátce po rozsvícení zelené srazil cyklista s autem. Po této ošklivé srážce cyklista spadl na zem těsně před mým autem. Řidič auta musel náraz cítit, ale nezastavil a pokračoval v jízdě," sdělil již zmiňovanému deníku Jakub Tomiš, bývalý asistent poslankyně Vladimíry Marcinkové. Cyklista neměl utrpět vážná zranění, údajně se po chvíli zvedl a odebral se na chodník.

Jožo Ráž měl z místa nehody ujet

Jakub pokračoval dále v jízdě a u dalšího semaforu se s autem, které srazilo cyklistu, opět potkali. Přes stažené okénko řidiče vozu oslovil. "Zastavil jsem a viděl jsem, že to je Jožo Ráž z Elánu. Odpověděl, že ve zpětném zrcátku viděl, že se cyklista postavil, takže nezastavil. Od člověka, který sám přežil vážnou dopravní nehodu, bych očekával ohleduplnější chování na silnicích. Ale vlastně... co jsem mohl čekat od Jožo Ráže?" podivuje se. Samotný zpěvák do vydání článku redakci deníku neodpověděl.


Jožo Ráž přitom sám zažil vážnou dopravní nehodu v roce 1999, kdy málem přišel o život, kterou zavinil Hans-Jörg Falk. Ten, jak píše Blesk.cz, po nehodě Rážovi neposkytl první pomoc, odjel a utekl do Německa. Omluvil se mu až 15 let po nehodě. "Prodělal jsem pět operací, dva měsíce byl v kómatu, dva roky jsem se učil znovu chodit. Myslím si, že žebříček hodnot se u mě nezměnil, ani životní filozofie, akorát jsem přestal spěchat a na schůzky chodím včas, což se mi předtím nikdy nedařilo,“ svěřil se tehdy zpěvák v rozhovoru pro Deník.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy