Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Josefína a Rozálie Prachařovy jako dokonalé kopie Lindy Rybové, dcera Jirešové je celá maminka. Slavné děti, které geny nezapřou

Jozefína a Rozálie Prachařovy nebo Sofie Höppnerová: Projekce plná hvězdných tváří
Zdroj: koláž eXtra.cz/foto Pavel Dvořák
+ Dalších 34 fotografií
DĚTI SLAVNÝCH

Na speciální projekci nového seriálu se objevili potomci slavných tváří. Dorazili například syn herečky Sandry Novákové, dvě dcery Davida Prachaře či dcera Ivany Jirešové. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která ratolesti slavných zachytila. Kdo se nejvíce podobá svým rodičům?

Na projekci prvního dílu nového seriálu Lež na pláži dorazila spousta hvězdných tváří. A nejen to, především zazářili potomci známých herců, jako jsou David Prachař, Ivana Jirešová nebo Sandra Nováková.

Mezi hosty nechyběly dcery Davida Prachaře, které má s Lindou Rybovou. Rozálie Prachařová s Josefínou Prachařovou jdou ve šlépějích svých rodičů a v seriálu Lež na pláži hrají hlavní hrdinky.

Sandra Nováková ukázala rodinku jako ze žurnálu

Dcera herečky Ivany Jirešové a již zesnulého novináře Ondřeje Höppnera Sofie Höppnerová také dorazila. Ačkoli to v dětství neměla nejjednodušší a byla svědkem soudních tahanic mezi svými rodiči, nakonec se vydala v maminčiných šlépějích a v již zmíněném seriálu také hraje.

Nejmladším z hvězdných potomků byl syn herečky Sandry Novákové a režiséra Vojtěcha Moravce. Devítiletého Mikuláše vzali partneři do společnosti po dlouhé době a je vidět, že chlapec roste jako z vody. Na tváře hvězdných potomků se můžete podívat do galerie.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy