Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Josefíková letí na Měsíc! Česká televize představila podzimní program

Posádka seriálu Kosmo, který začne ČT vysílat na podzim.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Eva Josefíková (26) je mladá a perspektivní filmová herečka, přesto se objeví v seriálu. Jedna z nejtalentovanějších hereček české kinematografie získala titulní roli v novém seriálu České televize Kosmo.

Herečka Eva Josefíková, která na sebe upozornila vztahem s hercem Jiřím Mádlem (29), kdy se seznámili při natáčení komedie Probudím se včera, dostala jednu z hlavních rolí v nově chystaném komediálním seriálu České televize Kosmo.

Eva se na tiskové konferenci ČT rozpovídala o seriálu a o své roli.

„Hraju Agátu Kašpárkovou, což je mladá žena, která si potrpí na módu a na svůj zábavný styl života, která se dostala na palubu kosmické lodi jako slepý k houslím,“ řekla Josefíková, podle které je její postava typickým prototypem současných modelek, kterým ke štěstí stačí jenom titul ze soutěže krásy a vlastně nemusí nic umět, aby se jim otevřely dveře do světa showbyznysu.

A přesto se prý v komediálním seriálu poznají nejen současní lídři politických stran, ale i mnoho osobností z různých odvětví. Herečka se však vůbec nebojí, že by se po odvysílání musela někoho stranit.

„Naopak jsem velmi pyšná, že jsem mohla být součástí tohoto projektu, který velmi jasně a vtipně pojmenovává věci, které se dějí v České republice. A který si nebere servítky. Jsem ráda, že se nebojí ani Česká televize. Určitě to bude kontroverzní. Lidi budou buď milovat, nebo nenávidět, což je pro uměleckou tvorbu to nejlepší, co může být,“ svěřila se herečka, která navíc také prozradila, že jde o její první zkušenost se seriálem, a pevně doufá, že ne poslední.

„Nebráním se ničemu. Zásadně nejsem proti. Dlouhou dobu jsem se chtěla věnovat hlavně divadlu, pak jsem točila jenom filmy. Momentálně dělám divadlo a případný seriál by šel s divadlem dobře skloubit. Bylo by to fajn,“ dodala Eva.

Související články

Další články