Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Josef Zíma (88) dostal vakcínu hned první den: Chci být ještě chvíli na světě. A další slavní?

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
VAKCÍNA
Legendární zpěvák dechovky Josef Zíma (88) patří mezi úplně první slavné umělce, kteří dostali vakcínu proti koronaviru. Není za tím ale protekce, nýbrž jeho požehnaný věk. Brzy se ale dostane na další známé osobnosti nad osmdesát let.

Josef Zíma: Jsem ohrožený druh

„Sami se mi ozvali, že na to mám ve svém věku nárok a teď jsem na očkování zrovna byl. Jsem rád. Přece jen jsem ohrožený druh a chtěl bych tu ještě chvilku být,“ řekl eXtra.cz v pátek 15. ledna Pepíček Zíma

O něco později se nechá „píchnout“ i o něco mladší Jiří Krampol (82). „Pan profesor Špaček z Nemocnice Na Františku mi vzkázal, ať nikam nelezu, nic neřeším, že mi to začátkem února, až na mě přijde řada, aplikuje,“ sdělil nám bavič a herec.

Jiří Krampol dostal příkaz

„Původně jsem si nebyl vůbec jistý, že bych něco takového chtěl, ale poslouchám odborníky. Doktor mi to ne doporučil, přímo mi přikázal, že člověk v mém věku a s nemocnými průduškami očkování prostě bezpodmínečně musí dostat,“ prozradil eXtra.cz.

Radim Uzel na covid nechce umírat podruhé

„Už jsem registrovaný. Ještě nemám termín, ale jako starší ročník jsem v první vlně. I když jsem covid prodělal, už je to déle než tři měsíce a doteď se neví, jak dlouho trvá imunita, tak to raději podstoupím. Už jsem jednou málem umřel, podruhé to už riskovat nebudu,“ prohlásil zase známý sexuolog Radim Uzel (80).

„Zatím jsem na to nijak nepospíchal, přece jen jsme na podzim s manželkou nákazu prodělali, ale nejspíš se tam brzy přihlásím. Líbí se mi, že radnice Prahy 2 pro nás seniory zřídila bezplatnou informační linku a starají se. Ozvala se i Paměť národa, která se také snaží pomoci,“ uvedl herec Jan Přeučil (83).

Související články

Další články