Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Žokej Váňa má nádhernou vnučku: Stejný úsměv, stejná výška, stejně zpocené vlasy! Tady 5 rozdílů nenajdete!

Zdroj: archiv rodiny
+ Dalších 5 fotografií
Legenda českého dostihového sportu Josef Váňa má vnučku! Ta podoba je NESKUTEČNÁ!

Nejslavnější český dostihový jezdec, chovatel a trenér koní a hlavně osminásobný vítěz Velké pardubické, nejtěžšího dostihu na starém kontinentu,, tak to je, dámy a pánové, Josef Váňa (64). Ale pokud jste si mysleli, že tento člověk žije jenom sportem, tak jste na omylu. Josef Váňa skoro před rokem přivítal na svět svoji první vnučku od syna Josefa Váni mladšího - Lauru.

Na tom by zas až tak nic moc zvláštního nebylo, a to do chvíle, než malou Lauru spatříte. Je to až neskutečné, ale skoro roční vnučka vypadá jako malá kopie dědy Jde vskutku vidět, že rodina Váňů má opravdu dominantní a silné geny.

Tito dva si nejsou podobní jen výrazem v obličeji, ale i výškou. No co, žokejové jen sotva můžou mít výšku jako basketbalové hvězdy NBA. A malá Laura je už teď vedena k lásce ke koním. Jak je vidět na snímku, kde sedí na jednom z dostihových koní se svým tátou Pepou.

Třeba nám jednou přibude druhá Lata Brandisová. Pro ty, co nevědí, o čem je řeč, tak je to jediná žena (Češka), která kdy vyhrála Velkou Pardubickou Steeplechase. Bylo to v roce 1937, to už je vážně let... Čtyřicetitisícový dav se ještě dlouho po tak napínavém dostihu odmítal rozejít a vítěznou jezdkyni překřtil na „naši slečnu“. Byla by paráda jednou vidět malou Lauru Váňovou v cílové rovince!

Související články

Další články