Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Josef Šural by slavil 33: Vdova Denisa ukázala novou image, vztah s Horáčkem je velkým otazníkem

Od úmrtí fotbalisty Šurala uplynulo již několik let.
Zdroj: Barbora Reichová/CNC/Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
výročí

Už jsou tomu čtyři roky, co navždy odešel útočník Sparty či Liberce, Josef Šural, který by slavil 33. narozeniny. Ten tragicky zahynul při dopravní nehodě v Turecku. Na cestě s dalšími spoluhráči řidič dodávky usnul. Josefa se nepodařilo zachránit ani po včasném lékařském zásahu. Zůstala tu po něm manželka Denisa a dvě děti. Ta nezahálela a rok po pohřbu přivedla na svět třetí dítě, které má s podnikatelem Tomášem Horáčkem. Snesla se vlna kritiky a Denisa se raději stáhla. Nyní se opět vrátila na sociální sítě! 

Byla to cesta za utkáním v Turecku. Dodávka s fotbalisty však do cíle nedorazila. Řidič, který převážel spoluhráče usnul a havaroval. Pomoc dorazila téměř okamžitě a reprezentanta převezli do nemocnice, kde podstoupil operaci hlavy. Zranění ale byla natolik závažná, že jim ve svých 28 letech podlehl. Tragédie byla o to větší, že po úspěšném fotbalistovi tu zůstala manželka Denisa a dvě děti, dcery Vanessa Alex a Melissa Denise. Vdova po fotbalistovi se nyní vrátila na sociální sítě a ukázala svou novou image.

Detox od sociálních sítí vydržel Šuralové téměř tři roky. Zpočátku ji všichni litovali. „Život už nikdy nebude jako dřív a já mám pocit, že každou chvíli umřu,“ popisovala svůj smutek. Zanedlouho ale šokovala tím, že si pořídila třetí dítě s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem. Ten navíc sdělil, že za Šurala musí splácet dluhy. „Nechal za sebou zejména nesplacené hypotéky,“ sdělil v rozhovoru pro Blesk.

Na Šuralovou se snesla vlna kritiky. I sám Horáček uznal, že s novopečenou vdovou rozhodně čas neztráceli. „Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale je pravda, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili jí dohled psychologů a jí se podařilo z velké části vytěsnit to, co se stalo,“ dodal ve stejném rozhovoru.

Denisa se vrací zpět na scénu

Před časem se ale ukázalo, že pauza od sociálních sítí už byla dostatečně dlouhá a Denisa se vrací zpět na scénu. Na instagramový profil přidala několik aktuálních fotek, ze kterých je patrné, že se vdově daří dobře a doslova září štěstím. Změnila image, pochlubila se svou blonďatou hřívou a opravdu jí to sluší.

Mnoho otázek také vyvstalo nad tím, zda stále tvoří pár s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem. Odpověď stále visí ve vzduchu. Šuralová totiž nesdílela jedinou společnou fotku, na příspěvcích se objevuje pouze ona sama. Je tedy možné, že velká láska vyprchala a ona žije sama.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy