Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Josef Šural by slavil 32: Jeho rodiče se málem museli soudit s Denisou o vnučky

Tatínek Josefa Šurala po letech promluvil.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
VÝROČÍ NAROZENÍ

Před pár dny uplynuly tři roky od úmrtí bývalého fotbalového reprezentanta Josefa Šurala, který by dnes oslavil 32 let. Zanechal po sobě dvě dcery a také manželku Denisu. Ta pak neměla dobré vztahy se Šuralovými rodiči, kteří tak své vnučky nevídali. Jak ale vypátrala redakce eXtra.cz, vše už se obrátilo k lepšímu.

Fotbalista Josef Šural, který by dnes oslavil 32. narozeniny, přišel na svět v Hustopečích. Profesionální fotbalovou kariéru nastartoval v Brně, odkud se dostal přes Liberec až do Sparty.

Josef Šural zemřel v Turecku

Na Letné si vybudoval silnou pozici a byl i kapitánem. Poté ale o své postavení přišel a na začátku roku 2019 odešel do tureckého Alanyasporu. Toto angažmá se mu však stalo osudným.

Pouhé tři měsíce poté, co do Turecka odcestoval, jeho život tragicky vyhasl. Šural se společně s několika dalšími spoluhráči vracel ze zápasu, řidič jejich dodávky ale usnul a krátce před příjezdem do cíle havaroval. Český fotbalista z vozu vypadl a následně v nemocnici zemřel.

„Našeho fotbalistu Josefa Šurala, který byl těžce zraněn při nehodě minibusu, jenž vezl 7 hráčů, se ani přes veškerou péči v nemocnici v Alanyi nepodařilo zachránit. Upřímnou soustrast,“ stálo v prohlášení tureckého klubu.

Josef Šural měl dvě dcery

Josef Šural měl s manželkou Denisou dvě dcery – osmiletou Vanessu Alex a tehdy maličkou Melissu Denise, jíž si fotbalista užíval pouhé dva měsíce.

Bývalá Šuralova žena jen čtvrt roku po jeho úmrtí znovu otěhotněla a v roce 2020 porodila svého prvního syna, jehož otcem je kontroverzní podnikatel Tomáš Horáček. „Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale je pravda, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili jí dohled psychologů a jí se podařilo z velké části vytěsnit to, co se stalo,“ svěřil se Horáček pro isport.blesk.cz.

Rodiče Josefa Šurala hrozili Denise soudem

Těžké časy prožívali také Šuralovi rodiče. Nejenže přišli o svého syna, ale na nějakou dobu i o obě vnučky. „Viděli jsme se s nimi velmi málo. Myslím, že babička, Pepova matka, dokonce vůbec. Doufám, že se to snad do budoucna zlepší,” říkal Josef Šural starší v rozhovoru pro Expres.cz.

Situace se nyní už ale zlepšila. „Změnilo se to tak, že jsme potom Denise pohrozili soudem, že nám nedává děti. Od té doby je to celkem v pohodě. Pro holky si jezdíme do Prahy každý měsíc a jsou vždy v Brně většinou tak 3 až 4 dny. To je vše,” prozradil redakci eXtra.cz Šuralův táta.

Jak on, tak maminka Josefa Šurala mají se svými vnučkami skvělý vztah. „Na Moravě u babičky jsou vždycky moc šťastné a nikdy se jim nechce do Prahy,” dodal Šuralův otec.Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy