Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Josef Šural by slavil 31: Denisa Šuralová otěhotněla tři měsíce po jeho smrti

Vdova Denisa je opět těhotná.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Výročí úmrtí

Josef Šural, který v roce 2019 tragicky zahynul, by slavil teprve 31 narozeniny. Zanechal po sobě dvě dcerky a vdovu Denisu. Ačkoli Šuralovi nejbližší se vyrovnávají se smrtí šikovného fotbalisty dodnes, jeho někdejší manželka se s ní vypořádala poměrně rychle. Už dva měsíce po pohřbu si našla nového partnera Tomáše Horáčka, se kterým žije dodnes a stačila mu porodit i dítě.

V roce 2019 otřásla fotbalovým prostředím smutná zpráva o tragické smrti Josefa Šurala. Tehdejší reprezentant se sotva stihl zabydlet v turecké Antalyi, kam odešel na začátku roku. O měsíc později talentovaný fotbalista tragicky zahynul v minibusu, který se vracel ze zápasu v Kayserisporu.

Řidič vozu, který vezl sedm hráčů, totiž krátce před cílem usnul a havaroval. Šural, jenž v turecké lize stihl odehrát 11 zápasů, byl jediný, kdo nehodu nepřežil. Svým zraněním bohužel podlehl v nemocnici. „Svět truchlil, ztratili jsme skvělého fotbalistu, nás to v Antalyi to zarmoutilo ještě více,“ řekl prezident tureckého klubu Hasan Cavusoglu.

O Denisu se stará kontroverzní podnikatel

V tu chvíli rodina, fotbaloví fanoušci i široká veřejnost upadla do hlubokého smutku. Obzvlášť rodiče talentovaného fotbalisty, který po sobě zanechal dvě malé děti, se nemohli s tragickou zprávou dlouho vyrovnat.

Naopak vdova po Šuralovi Denisa netruchlila moc dlouho, konkrétně jen pár týdnů. Tři měsíce po Josefově smrti totiž znovu otěhotněla a ani ne rok po smrti fotbalisty přivedla na svět syna. Jeho otcem je kontroverzní podnikatel a byznysmen Tomáš Horáček (37). Ten je obviněn z uplácení a ovlivňování veřejných zakázek ve zdravotnictví.

Pepův otec byl v šoku

Denisa si rychlým nalezením nového partnera poničila vztahy s Šuralovou rodinou. Vyrojily se totiž spekulace, že měla pletky s Horáčkem ještě předtím, než fotbalista tragicky zemřel. To se ale nepotvrdilo. Problém ale je, že Denisa s Josefovou rodinou přestala komunikovat. Dokonce se ani nepodělila s informací, že otěhotněla tři měsíce po pohřbu.

"O tom těhotenství jsme se bohužel dověděli až z médií, což je velmi smutné. Byl to pro mě obrovský šok a jedno velké zklamání! Víc to nechci komentovat," uvedl minulý rok Šuralův táta pro portál Expres.cz. Od té doby se Denisa nerada prezentuje na veřejnosti, k čemuž má zřejmě dobrý důvod...


Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy