Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Josef Šural (†28) se vrátil domů. Do Čech přiletěla i zdrcená manželka s dcerami

Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
Návrat domů
V pondělí v půl desáté večer přistál na ruzyňském letišti turecký speciál s ostatky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala (†28), který v pondělí nad ránem zemřel. Spolu s ním se do Čech vrátila i jeho manželka Denisa Šuralová s dcerami. Tu teď čekají velmi nepříjemné povinnosti spojené se zařizováním pohřbu milovaného manžela.

Fotbalista Josef Šural (†28), který tragicky zahynul v pondělí v Turecku, se vrátil domů. V pondělí v půl desáté večer přistál v Praze turecký speciál. Rakev s ostatky přivezlo letadlo k terminálu 4, který je spravován Ministerstvem obrany ČR. Naposledy u něj přistál letoun s ostatky tří vojáků, kteří tragicky zemřeli při sebevražedném útoku v Afganistánu v srpnu 2018.

Převoz do Čech se uskutečnil poměrně rychle, protože pitva podle informací serveru Expres nebyla potřeba.

Zesnulý Šural několik hodin bojoval o život v turecké nemocnici, v pondělí nad ránem však zraněním podlehl. Spoluhráči z klubu Alanyaspor se s ním odpoledne rozloučili. V rakvi ho naposledy vzali na fotbalové hřiště. Na pražské Spartě vzniklo pietní místo, kam pod jeho dres chodí fanoušci zapalovat svíčky.

Bývalý kapitán Sparty zemřel na následky zranění po nehodě minibusu, ve kterém se vracel se svými spoluhráči ze zápasu v Kayseri.

Šural měl četné zlomeniny po celém těle a vnitřní krvácení. Po operaci, která dopadla dobře, ho však zradilo srdce. Fotbalista po sobě zanechal manželku a dvě malé dcerky. Mladší jsou teprve tři měsíce.

Související články

Další články