Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Josef Rychtář se ostře pustil do Natálky Grossové, která přezpívala hit od Bartošové: Je jak červený hadr!

Tohle si nezasloužila!
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Dlouho o něm nebylo slyšet, a tak si nejspíše myslel, že na jeho zbytečná slova jsou ještě lidé zvědaví. Ale tohle si mohl Josef Rychtář odpustit. Docela nepěkně a hlavně zbytečně se pustil do teprve čtrnáctileté Natálie Grossové, která má perfektně rozjetou dráhu zpěvačky. Řekl o ní, že je jako červený hadr.

Natálie Grossová, která v září oslaví své patnácté narozeniny, přezpívala hit Léto od zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové. Natálie sklidila obrovský úspěch a kritiky byly velmi příznivé. Až tedy na jednu, která pocházela z úst samotného Josefa Rychtáře (59).

Ten si zkrátka nemohl nechat ujít to, aby si „kopl“ do mladé a nadané dívky. Údajně Natálka Ivetě nesahá ani po kotníky.

„U mě každý, kdo napodobuje Ivetu nebo se o to jenom snaží je jako červený hadr. Vyjádřím se ale kultivovaně. Nic proti ní nemám. Je to mladá holka a přeji jí úspěch, na Ivetku ale nemá,“ sdělil serveru Expres.cz.

Je vidět, že Rychtář měl pěknou zlost, když slyšel z úst Natálie zpívat hit své manželky, která spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Rychtář sice připouští, že je ovlivněn tím, že Ivetu miloval a žil s ní, ale přesto je toho názoru, že nikdo nezazpívá Ivetiny hity lépe než ona sama.

„Nechci ji zesměšnit ani ublížit, určitě si najde své příznivce. Ale není to jako od Ivetky. Ten, kdo si pustí originál a pak tohle pozná diametrální rozdíl,“ snažil se nakonec držet trochu zkrátka.

To ale nemění nic na tom, že Natálie je i přes svůj mladý věk velmi nadanou zpěvačkou, která má našlápnuto na skvělou kariéru. A takhle ostře se pouštět do prakticky ještě dítěte není zrovna v pohodě.

Související články

Další články