Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Josef Rychtář se bude ženit! Osm let po smrti milované Ivety Bartošové (†48)

Josef Rychtář
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Žádost o ruku

Josef Rychtář (64) se bude ženit! Jak zjistil web Aha!, už čtyři roky má přítelkyni, kterou hodlá pojmout za manželku. Původně sice tvrdil, že po jeho dnes již zesnulé ženě Ivetě Bartošové (†48) žádná další žena nebude, ale tomu je nyní konec a zdá se, že vdovec našel konečně své štěstí.

Podnikatele Josefa Rychtáře si každý neodmyslitelně spojí s Ivetou Bartošovou, která byla v letech 2013 a 2014 jeho manželkou. Jejich výbušný vztah a neustálé konflikty s Ivetiným ctitelem Zdeňkem Macurou plnily titulní stránky všech tehdejších bulvárních plátků.

Poté, co Iveta v roce 2014 spáchala sebevraždu, a jak psal Blesk bylo to ještě v den jeho narozenin, se Rychtář zapřísáhl, že po ní žádná žena v jeho životě nebude. Tomu je ale nyní konec. Již čtyři roky má totiž vztah s Ivou Ledvinkovou (57), která žije v Rakovníku a prodává oděvy a zmrzlinu, jak zjistil web Aha!

„Přišla k nám, od obou chtěla autogram a zmizela.“ Poprvé se ti dva potkali na benzínce před devíti lety, kde se zrovna Rychtář s Ivetou zastavili na kafe, uvedl pro Aha! Rychtář.

Požádal ji o ruku

Po smrti Ivety Bartošové se mu ozvala Iva z benzinky s tím, že číslo sehnala na internetu a ráda by se s ním potkala. Za ní do Rakovníka ho však musel odvést syn, jelikož mu řidičák sebrali policisté, když ještě boural s Ivetou. Rychtář má z prvního manželství s Darinou dva dospělé syny a Iva Ledvinková pět dospělých dětí.

Od té doby jsou spolu. V pátek 24. června se jí navíc zeptal, jestli by si ho nevzala. „Odpovědi se mi ještě nedostalo, já ale doufám, že bude kladná,“ doufá Rychtář.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy