Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Josef Rychtář po sebevraždě Ivety Bartošové vyhrožuje Martuccimu: Hrabě na něj podal trestní oznámení za tyhle sprosťárny!

Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Životní tragédie jedné ženy, to je pro někoho důvod truchlit, pro jiné hned záminka k vyřizování si soukromých účtů. Nebyl to ani den, co Iveta Bartošová (†48) dobrovolně ukončila svůj život na uhříněveských kolejích, a podle tvrzení Domenika Martucciho a jeho zveřejnění soukromé konverzace mu měl Josef Rychtář začít posílat sprosté textovky.

Zprávy s velmi ostrým zněním, kde padne i výhrůžka smrtí, zveřejnil Domenico na svém Facebooku s následujícím prohlášením: "I když se v tuto chvíli hodí pieta, kterou slušní lidé v této situaci dodržují, musím se maximálně snažit ukazovat (i když se sám ničí jeho neuvěřitelným chováním) pravou tvář 'pana' Rychtáře, na kterého jsem dnes podal trestní oznámení za neposkytnutí pomoci, vyhrožování a urážky na cti. Iveta si zaslouží, aby tento člověk skončil co nejdříve ve vězení. Tyhle zprávy mi posílal 24 hodin od její tragické smrti."

Svoje rozhodnutí včera ještě telefonicky potvrdil divákům primáckých VIP zpráv, kde uvedl, že Rychtář musel vědět, že se Iveta chystá spáchat sebevraždu, a přesto jí v tom nezabránil.

Martucci se jako jeden z mála držel po její smrti stranou a nechtěl o tragické události skoro hovořit, vydal jen krátké a skromné prohlášení. Proč mu Josef Rychtář (56) začal takto vyhrožovat, není zatím jasné, ale nejspíš je zakopaný pes v historii vztahu mezi oběma muži. Martucci s Macurou se snažili Rychtáře od Ivety odehnat a poukazovali na to, že Ivetu Bartošovou údajně týral. K největšímu střetu pak mezi nimi došlo loni v létě, kdy Iveta odjela se Zdeňkem Macurou do Itálie, schovávala se právě v Martucciho domě a Josef Rychtář si tehdy pro ni dojel přímo k němu domů, kde bylo zaděláno na půlroční skandál.

Související články

Další články