Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Josef Rychtář (64) se žení: Nevěstu pozve do pokojíčku u své maminky

Vdovec roku strávil polovinu leta páně 2014 na policii a zbytek na kolejích a okolí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
ZMĚNA

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (64) sice vždy rozhlašoval, že po smrti manželky už nechce žádnou jinou, nyní se ale nedočkavě třese, jak odpoví na jeho žádost o ruku přítelkyně Iva. Pokud to klapne, novomanželku bude moci pozvat na noc ke své mamince Věrušce, kde bydlí. Co k tomu řekl eXtra.cz?

O tom, že se podnikatel s kontroverzní povahou Josef Rychtář chystá znovu ženit, informoval jako první deník Aha!

Informaci muž ale potvrdil také eXtra.cz.

„Nabídl jsem Ivě, že bych si ji vzal. A to na základě toho, jaká je. Poznal jsem v ní ženu mého života stejně, jako jí byla Ivetka,“ svěřil se nám vdovec, kterému zpěvačka Iveta Bartošová řekla své ano sedm měsíců před svou sebevraždou.

„Přes smrt Ivetky jsem se nepřenesl, ale život jde dál a Iva mi za to stojí,“ vysvětluje vdovec. A jak to má zařízené, aby si zesnulou paní s tou potenciálně budoucí nepletl? „Ivě říkám Ivunka, Ivetka byla Ivetuška nebo Džambulka,“ doplňuje.

Kdy bude veselka a kde se spolu usadí, jsou dvě velké neznámé. „Datum je ve hvězdách. A na bydlení ještě neumím odpovědět,“ krčí rameny Josef.

Potvrdil ale naši informaci, kde vlastně momentálně bydlí. „Jsem u své mámy a sestry,“ dodal.

Bezdomovec

Josef Rychtář skončil de facto jako bezdomovec po letech nelítostné války s exmanželkou Darinou Novou. Po smrti Ivety se k ní přes její hlasité protesty nastěhoval zpátky do domu, kde pak každou chvíli zasahovali policisté.

Když pozurážel rozvodovou právničku své bývalé, vysoudila na něm vysoké odškodné, což ho později dostalo od exekutorů až k insolvenci (z té se vyhrabal předloni). Nakonec ho i přes jeho různá odvolání a odmítání soud pravomocně zbavil podílu na vile své ex, ta ho vyplatila, jenže celou částku, 1,2 milionu korun, shrábli věřitelé.

Josef Rychtář byl tedy najednou bez peněz i bydlení, na ulici se ale neocitl. Tehdy se totiž rovnou přestěhoval k matce Věrušce a sestře Jarmile.

Otázka je, jestli se Rychtář za svou milou přestěhuje do skoro devadesát kilometrů vzdáleného Rakovníka, když v Říčanech má podnikání (ostraha majetku), nebo jestli půjdou bydlet do pokojíčku u Rychtářovy maminky. Ta právě s dcerou Jarmilou žije pod jednou střechou.

Paní Věruška před deseti lety Super.cz poskytla překvapivé vyjádření, v němž o synovi hovořila jako o člověku, který je nezvladatelný pruďas po tátovi, o Ivetě zase jako o „prostém venkovském děvčeti, které pořád pláče“.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy