Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Josef Nemrava z MasterChefa je milionář: Jeho rodina vlastní zlatý důl, práskl Dědek

Josef Nemrava je sympaťák.
Zdroj: Josef Nemrava archiv
+ Další 4 fotografie
MasterChef 2020
Josef Nemrava se přihlásil do soutěže MasterChef Česko 2020, aby si splnil svůj životní sen. Že umí Pepa skvěle vařit, už všichni víme, ale že je milionář, to už ví málokdo. Pepova rodina vlastní firmu, která má dnes hodnotu desítek, možná i více, milionů. Práskl to na něj kolega z MasterChefa.

Pepa Nemrava se rval o titul MasterChef Česko už v minulé řadě, tehdy však těsně prohrál boj o poslední zástěru, která znamenala vstup do TOP 16. Josef to ale nevzdal a rozhodl se zkusit štěstí i v MasterChef Česko 2020. Tentokrát se mu postup mezi nejlepších 16 amatérských kuchařů vydařil. Mezi jednotlivými ročníky soutěže se Pepovi jen tak mimochodem podařilo shodit neuvěřitelných 46 kilo.

Je milionář

Nemrava se do soutěže přihlásil, aby si splnil svůj sen. Vždycky toužil být kuchařem, jenže jeho otec ho tlačil ke studiím a po ukončení vysoké školy nastoupil Pepa do rodinné firmy. A právě společnost, kterou jeho rodina vybudovala, je doslova zlatým dolem. Firma má podle Pepova kolegy z MasterChefa Zdeňka Rajniše, kterého všichni znají jako Dědka, hodnotu desítek, možná i stovek milionů.

Firma se specializuje na kompletní zpracování dřevní hmoty a následného řeziva. Vyrábí, staví a dodává vysoce kvalitní dřevěné domy, stavby, krovy, roubenky, panely na dřevostavby, dřevostavby na klíč a dřevěné konstrukce - krovy, gradované vazníky, sruby, pergoly a mnoho dalšího. Také prodávají stavební řezivo, surové dříví a opracované kulatiny.

Zdeněk Rajniš, který se také ucházel o titul MasterChefa, popsal rodinnou firmu Nemravových jako impozantní. "Bez nadsázky mi vzala dech," komentoval Zdeněk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy