Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Josef Maršálek po vypadnutí ze StarDance prchá z Česka. Dohnala ho únava i psychika

Vysmátí Josef Maršálek a Adriana Mašková.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Odchod z Česka

Cukrář Josef Maršálek (41) v sobotu vypadl z taneční show StarDance, kde soutěžil po boku taneční partnerky Adriany Maškové. Místo truchlení však Maršálek září štěstím a je rád, že bude mít konečně víc času na sebe a svého partnera Petra Tejmla. „Je to mentálně náročné, psychika opravdu strádá,“ přiznal pro eXtra.cz. I proto s partnerem na čas odletí z Česka.

Taneční soutěž StarDance v osmém kole opustil cukrář Josef Maršálek s taneční partnerkou Adrianou Maškovou. Bezprostředně po konci živého přenosu redakci eXtra.cz prozradil, že bude mít konečně více času na partnera a také na sebe.

„Zní to možná absurdně, ale já jsem strašně rád, že už jsme vypadli. Konečně mohu jet za babičkami na Moravu, jít domů, kde jsem teď reálně nebyl a teď prý je tam půl metru sněhu,“ řekl pro Aha!.

S partnerem odletí pryč

Cukrář v soutěži překypoval pozitivní energií a nekonečným úsměvem. Bylo toho na něj ale moc, i z toho důvodu se s partnerem Petrem Tejmlem rozhodli, že po Štědrém dni odletí do zahraničí. „V reálu toho s partnerem moc nepotřebujeme a velmi rychle po Štědrém dnu odlétáme do zahraničí,“ nechal se slyšet.

„Strašně to přeju všem, kteří v soutěži zůstali. Jsem teď jejich největší fanda, protože to fakt není jednoduché. Ne po fyzické stránce, všichni jsme zvyklí hodně pracovat, stát a fungovat. Ale je to opravdu mentálně náročné, psychika opravdu strádá. Z mé strany absolutně,“ prozradil Maršálek.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

StarDance 2023

Dvanáctá řada StarDance …když hvězdy tančí odstartovala v České televizi v sobotu 14. října 2023. Na parketu poměřilo své taneční schopnosti deset osobností. Finále StarDance 2023 se uskutečnilo v sobotu 16. prosince 2023.

StarDance 2023 - soutěžící, finále

Související články

Další články

Nejnovější kauzy