Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Josef Laufer je už 8 měsíců upoután na lůžko: Dcera Ester popsala, jak se mu daří

Josef Laufer je už 8 měsíců upoután na lůžko: Dcera Ester popsala, jak se mu daří
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
zdravotní stav
Josef Lafuer (81) je už více než půl roku upoután na nemocniční lůžko na oddělení ARO. Kvůli současné koronavirové situaci se k němu však nemůže dostat nikdo z přátel, natož z rodiny. Ale je nesmírně důležité, aby se mu i v bezvědomí dostávalo takového kontaktu. Jeho dcera Ester Lauferová prozradila, jak se teď věci mají.

"Tatínek už vnímá přítomnost, jinak je ale situace prakticky stále stejná. Jde to opravdu všechno strašně pomalu. Snažím se být ale pozitivní... Musím!" svěřila se Ester Lauferová Blesku. Tatínek Josef Laufer leží už 8 měsíců v nemocnici na oddělení ARO a stále se neprobral. Lékaři jej sice probrali z umělého spánku, herec však zůstal v bezvědomí.

"Osobní návštěvy jsou pro tátu nesmírně důležité. Je třeba, aby s ním komunikoval blízký člověk. A já tam teď samozřejmě nesmím. Předtím jsem ale za ním chodila denně. A on opravdu vnímá, to se na něm nedá nepoznat," přiznala dcera s tím, že je její přítomnost u táty velmi potřebná, avšak právě kvůli koronaviru je nemožné se tam dostat.

Sestřičky mu pouštějí vzkazy od kolegů

Alespoň nějakým způsobem se k němu ale dostat může ona i jeho kolegové a přátelé. Pravidelně totiž otci do nemocnice posílá nejen muziku a knihy, ale také vzkazy právě od kolegů z branže. "Pouští mu je tam zdravotní sestřičky, které mu i čtou. Táta na to reaguje velmi pozitivně," raduje se Ester.

"I když lékaři nevědí kvůli covidu, kam dřív skočit, o tátu skvěle pečují. Děkuju ale moc i producentovi Divadla Broadway Oldovi Lichtenbergovi a tátovým kolegům. Zajímají se o něho a nahrávají mu vzkazy. A to je pro něho opravdu ten nejlepší lék," pochválila dcera v závěru lékařskou péči.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy