Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Josef Kůrka své účasti v Survivoru obětoval vše: Pokud vydrží do finále, může zmeškat porod těhotné přítelkyně

Josef Kůrka kvůli své účasti v Survivor může zmeškat porod.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Josef Kůrka/Svolení TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Survivor 2023

Jedním z účastníků blížící se reality show Survivor je i model a fitness trenér Josef Kůrka. Ten se postaví do kmene Hrdinů a na pustém ostrově spoléhá především na svou fyzickou zdatnost. Soutěži obětoval vše, doma na něj totiž čeká těhotná přítelkyně Angie, a pokud se v soutěži Pepovi bude dařit, možná zmešká porod! Jak se k této situaci pár staví? Angie se o tom rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Vyměnit své pohodlí a teplo domova za život v divočině se letos rozhodl i Josef Kůrka. Fitness trenér a model se v Survivoru postaví do kmene Hrdinů, ve kterém společně s ním zabojuje třeba i moderátor Václav Matějovský, Petr Švancara nebo Andrea Bezděková. Na boj o přežití si Pepa věří, ale co na jeho účast říká těhotná přítelkyně Angie?

Josef Kůrka může kvůli Survivoru zmeškat porod

Angie svého partnera podpořila. “Spolu jsme to probírali. Nechtěl jsem odjet za svým snem, aniž by souhlasila. Je ale těhotná, není nemocná, a tak jsme společně usoudili, že mám jet. Podporuje mě. Jediné, co chce, ať si nenajdu žádnou novou holku,” sdělil Josef s humorem v tiskové zprávě TV Nova, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici. Pokud se ale Josefovi v soutěži bude dařit a probojuje se až do samotného finále, může zmeškat porod!

Termín porodu se totiž rychle blíží, Angie zanedlouho odstartuje svůj 6. měsíc těhotenství. V případě, že by právě Pepa zvítězil, odnesl si pohádkovou výhru 2 500 000 Kč a titul Survivor, v Dominikánské republice by se zdržel až 3 měsíce.

Angie se snaží situaci brát s nadhledem. "Ze začátku to pro mě byl stres. Celkově, že tu prostě není. Myslím, že v tomhle období žena potřebuje svého partnera nejvíc, ale naštěstí mi jsou oporou přátelé. I kdyby nakonec u porodu nebyl, věřím, že najdu zastoupení právě u někoho z přátel," sdělila naší redakci.

Josef sází na svou fyzickou zdatnost

Pepa spoléhá především na svou fyzickou zdatnost. "Hrozně záleží na kolektivu. Někdy chtějí silné lidi, někdy je naopak hned vyhodí. Podle mě se na to nedá moc připravit. Síla bude ale určitě moje přednost. A doufám, že na vědomostní soutěže tam bude někdo jiný," říká Pepa, ale uvědomuje si, že soutěž je nevyzpytatelná.

Nejvíce se bojí, že ho bude trápit hlad. Cíl je tedy prý jasný. "Přežít a nikoho nesníst," sdělil s humorem TV Nova. "Nechtěl bych vypadnout jako první. To by byla ostuda. K vítězství je tak dlouhá cesta, že na to nejde ani myslet. Survivor je o poznání sebe samotného, jak se budeš chovat v extrémních situacích a jak dokážeš navazovat mezilidské vztahy," dodal.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy