Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Josef Kokta vzpomíná na své mládí! Takovou MÁNIČKU neviděl ani Miroslav Donutil!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Josef Kokta zavzpomínal na své mládí. Klášterní život rozhodně nečekejte...

Podnikatel Josef Kokta (60) má krom své ženy Ornelly Koktové (24) hned tisíce obdivovatelů, nutno podotknout, že se nejedná pouze o lidi z řad důchodců. Mimomanželské milostné etudy má tento sameček zřejmě už za sebou, a tak si tu a tam rád zavzpomíná na své divoké mládí.

Kokta nedávno oslavil se svojí třídou ze střední chemické neuvěřitelných 40 let od maturity, kterou složil v Pardubicích. Jeho spolužáci mu tehdy přezdívali Sabbath, podle frontmana kapely Black Sabbath Ozzyho Osbourna, neboť tenkrát byl Kokta pěkně zarostlá mánička. Měl i tehdy úspěch u žen?

“Tehdy před pravěkem to bylo úplně jiný. Byl jsem docela kulatej, a holek kolem mě bylo pramálo… Jasně, něco tu a tam proběhlo, ale žádné dlouhé vztahy to nebyly. Nejradši jsem jezdil na chmel, tam to byla pěkná divočina, a nechyběl big beat na plný pecky…” vzpomíná s úsměvem jeden z nejslavnějších nevěrníků u nás.

A jak to má Josef Kokta dnes?

“Teď už jsem se po těch třech rozvodech natolik poučil, že dneska sekám latinu. Jasně, na pěknou ženskou se vždycky rád podívám, ale Ornella je pořád ta jediná… Zas tolik možností mi nezbývá, protože je to pěkná dračice…” uzavřel Kokta.

Související články

Další články