Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Josef Kokta otevřeně o těžkých chvílích: Zbývaly mi týdny života, zachránil mě syn, říká

Manžel Ornelly Koktové, Josef.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
přiznání

Místo toho, aby si Josef Kokta (66) užíval zaslouženého důchodu, je od rána do večera zapřažený jednak do péče o tři malé děti, jednak do provozu dvou firem. Přitom ve Výměně manželek přiznal, že nedávno byl pomalu na umření.

Josef Kokta: Sedm dětí, poprvé se o ně stará

Sedminásobný otec Josef Kokta si poprvé užívá radostí a strastí s malými dětmi. Nejstaršímu synovi je 38, ale když vyrůstal, nebyl podnikatel vůbec doma.

„U prvních dětí to byla pořád jen práce a práce. Bylo to bez šance si je užít. Teď to mám za všechny předchozí děti,“ uvedl ve Výměně manželek.

Běhání kolem malého chlapečka a holčičky je totiž dost náročné.

„Chlapi si myslí, že je to dovolená, ale opravdu obdivuju všechny ženy, které se starají o děti. My si v práci dáváme kafíčka, povídáme si… Teď to dva a půl roku zažívám na vlastní kůži a je to dílo,“ přiznal Pepa Kokta.

Poslední syn mu zachránil život?

„Musím říct, že než se narodily poslední dvě děti, Swen a Lili, byl jsem už normálně totál, na s*ágory. Myslel jsem si, že už tu budu asi jen měsíc. Jak se ale narodil Swen, tak ten mě rozpohyboval. Teď tu běhám s umělými kyčlemi. Předtím jsem sotva chodil. Možná že ten nový život a nutnost pomoci ženě mě nakoply,“ přemítá upřímně.

Překvapivě ho ani příliš netrápí možnost, že tu s ohledem na svůj věk už také nemusí být, až budou děti dospělé.

Neřeším to, jaké to bude, až budou veliký. O roce 2100 fakt nepřemýšlím. Ale věřím, že se o ně Orny postará. Je mladá, zažije to, až budou mít svoje děti,“ dodal Kokta bez emocí.

Na hvězdný pár a mnohem víc se můžete těšit ve středu 7.6. na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy