Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Josef Kokta exkluzivně: Proč jsem NAPADL Ornellinu mámu?

Josef Kokta a Monika Štiková
Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Dalších 45 fotografií
Už v pondělí 23. dubna se začnou diváci královsky bavit neuvěřitelnou reality show Štiky, v níž se bez obalu řeší problémy všech členů této profláklé rodinky. O konflikty není nouze, Ornellin (25) manžel dokonce chytne její mámu pod krkem. Jak k tomu podle něj došlo?

Zatímco Monika Štiková (45) tvrdí, že Josef Kokta (61) je zkrátka násilník a agresor a pro sprosté slovo nejde nikdy daleko, manžel Ornelly Koktové (25) tvrdí, že za všechno může jeho o patnáct let mladší tchyně.

„Ten konflikt vlastně vznikl kvůli kravině. Monika nemohla najít klíče. Na Ornellu svedla, že jí je ztratila. Pak ji začala mlátit, takže jsem samozřejmě začal svou ženu bránit. Moniku jsem odtrhl, chytil ji jako by za oděv a odsunul,“ prozradil eXtra.cz Kokta s tím, že jak je jindy kliďas, s Monikou mu to moc nejde.

„Jestli to dobře nasnímali, může to vypadat, jako když ji škrtím. Pokud to dobře střihnou, jako že ji škrtím, všichni ti, kdo mají špatnou tchýni, si to s radostí pustí,“ kroutí dodnes hlavou Pepa.

Klíče se podle něj později našly v Moničině kabelce, což v reality show Štiky také uvidíme.

Televize Prima Koktovi žádnou pokutu neudělila (nebylo proč, nikoho prý fyzicky nenapadl), produkce ho jen poprosila, aby se krotil. Podle něj to ale ani dál moc nešlo.

„Tři měsíce natáčení jsem se s ní musel stýkat, takže z toho vznikaly kontroverze jako prase. Věci, které při natáčení dělala, mě přiváděly k tomu, že jsem jí opravdu velmi sprostě nadával. Bude to hodně vypípané, protože jsem nešel daleko pro slova. Když začala předvádět ty své estrády, vycházely ze mě vyloženě spršky sprostých nadávek,“ přiznal nám.

Tchýně je podle něj hádavá a nedá se s ní vydržet. Monika Štiková si samozřejmě myslí opak. Podle ní existují úplně jiné důvody pro to, proč ji Josef Kokta nemá rád.

Související články

Další články