Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Josef Kokta EXKLUZIVNĚ o reality show Štiky: Šel jsem tam, abych zaplatil dluhy!

+ Dalších 21 fotografií
Kdysi úspěšný podnikatel Josef Kokta je jedním z účastníků reality show televize Prima s názvem Štiky. Muž, jenž v minulosti dokázal vydělat stovky milionů korun, padl na finanční dno, teď se z něj zvedá díky tomu, že své soukromí propůjčil na 3 měsíce televizní kameře. Mnozí jeho krok nechápou. Pro eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor, v němž se snaží vše vysvětlit.

„Šel jsem do toho, abych vydělal peníze a mohl zaplatit dluhy. Kdyby mi všichni, co mi dluží, vrátili peníze, mám se královsky,“ řekl v úvodu Kokta, který promluvil třeba i o tom, co si asi myslí o jeho vstupu do reality show jeho exmanželky. Třeba Alena Koktová či Gábina Partyšová, se kterou 3 roky neudržuje kontakt a jejich společného syna ani nevídá.

Kromě toho Kokta promluvil o tom, co mu reality show dala a co vzala. A také o tom, že Monika Štiková, tedy tchyně, je šílená ženská, kterou musel chytit lidově řečeno pod krkem. Na zpověď Josefa Kokty se podívejte v exkluzivním videu. Mnohé jeho odpovědi vás hodně překvapí.

Mohlo by vás zajímat

Další články