Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Josef Kokta bouchl do stolu: Se Štikami končím a Ornella taky…

Bude to ještě hodně zajímavé!
Zdroj: eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Kdysi úspěšný podnikatel Josef Kokta (61) se rozhodl, že už k reality show Štiky neřekne ani slovo. A z jeho slov vyplynulo, že k podobnému přiměl i svou manželku Ornellu (24), která se rozhádala se svou matkou Monikou (45). Právě ona je prý zdrojem všech nešvarů v rodině.

Kdysi vydělal stovky milionů korun, pak ale zkrachoval. A aby se dostal z pomyslného finančního dna, kývl na to, že bude součástí reality show Štiky. Sotva se pořad začal vysílat, a jeho sledovanost patří k podprůměrným, v rodině Štikových okamžitě začala válka. Rozhádali se tam prakticky všichni.

Josef Kokta ze všeho viní svou tchyni, která si zájmu médií užívá. Jenže kvůli slovní válce přes média už o Štikách nechce slyšet. „Končím s diskusemi přes média… Prostě na to se*u… Ať vám povídá Mediální Vobraz,“ byla slova Kokty, který se rozhodl, že do médií a směrem k Monice Štikové se nebude vyjadřovat ani jeho manželka Ornella. „Už to stačilo, ty sra*ky… Řekl jsem vše, co jsem mohl,“ dodal Kokta.

Rodinné vztahy se aktuálně pohybují na bodu mrazu. Kokta je rozčilený na svou tchyni, z ostudy mají všichni kabát, a ještě k tomu je sledovanost reality show naprosto mizerná. Je tak evidentní, že tohle se zkrátka nepovedlo.

Související články

Další články