Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Josef Abrhám nevyprovodil Libušku (†68) do nemocnice. Proč nemohl být se svou láskou?

Josef Abrhám nevyprovodil Libušku (†68) do nemocnice. Proč nemohl být se svou láskou?
Zdroj: Anna Vavríková / MAFRA /Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Libuše Šafránková

Josef Abrhám (81) se s manželkou Libuší Šafránkovou (†68) nemohl rozloučit, když odjížděla v den svých narozenin do nemocnice. Slavného herce totiž v poslední době sužují vážné zdravotní problémy. Libušku tak nemohl vyprovodit ani před dům a nemocnou herečku musela do nemocnice odvézt její kamarádka.

To, že Josefa Abrháma sužují zdravotní potíže, není žádným tajemstvím. Kvůli problémům neurologického rázu má potíže při chůzi a musí proto využívat vozík. Několikrát byl spatřen, jak ho na invalidním křesle tlačí právě Libuše Šafránková.

Nejspíš proto ji nemohl vyprovodit, když odjížděla v podvečerních hodinách v den svých narozenin do nemocnice. Slavná herečka se před domem jen rozloučila se svou sestrou a pak využila pomoci kamarádky, která ji odvezla do špitálu.

Přátelé mají o Abrháma strach

„Pepík mi dělá starosti. Volám mu už několik měsíců. Vždy se mi hned ozve. Zřejmě je to s ním opravdu moc vážné. Jestli je doma, anebo se léčí někde v nemocnici, nevím, nikdo z rodiny mi nedává žádnou zprávu,“ uvedl nedávno pro Blesk Abrhámův kamarád Jan Kačer (84).

Nyní se tak přátelé o Abrháma obávají ještě víc, protože přišel o svou životní lásku a oporu. Tátovi tak bude muset vypomáhat syn Josef, který se ale musí starat o čtyři potomky. Rodinu teď bez Libušky čeká náročné období...Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy