Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jorga Kotrbová rázně odmítla roli v nové Zlatovásce: Ta pohádka mi zničila život, zlobí se

Jorga Kotrbová otevřeně o Zlatovlásce: Ta role mi zničila život
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia.cz/Česká televize/Vladimír Souček
+ Dalších 6 fotografií
Zpověď

Jorga Kotrbová (76) ztvárnila v sedmdesátkové pohádce Zlatovláska hlavní roli princezny se zlatými vlasy. Momentálně se natáčí nová verze, v níž si znovu zahraje Petr Štěpánek, který dříve ztvárnil roli kuchtíka Jiříka. Ovšem Jorga se v nové Zlatovlásce neobjeví, pro Blesk přiznala, že jí tahle role zničila život.

Po dlouhých dvaapadesáti letech vzniká nová verze legendární pohádky Zlatovláska. V té originální si zahráli roli kuchtíka Jiříka Petr Štěpánek a roli princezny ztvárnila Jorga Kotrbová.

A právě pro ní se postupem let stala Zlatovláska doslova peklem. „Mně ten film zkazil život. Pro všechny už jsem navždy byla ta Zlatovláska. Začala jsem ji nenávidět a dodnes o ní nemůžu slyšet,“ řekla Kotrbová, jak informoval Blesk.

Už dávno nehraju, řekla

Kotrbová se neobjeví ani v nové verzi, která spatří světlo světa v roce 2025. Štěpánek tato slova nechápe, on má tuto pohádku ze všech, které natočil, nejraději. I z toho důvodu přijal roli v nové verzi, ovšem tentokrát si místo kuchtíka zahraje krále.

„Už dávno nehraju, ale kdybych hrála a byla mi v nové Zlatovlásce nabídnuta role nějaké stařeny, tak ani náhodou. Do stejný vody dvakrát nevstupuj!“ dodala Kotrbová, která skončila s herectvím před jednadvaceti lety a zcela se stáhla z veřejného života. Pro Aha! zase řekla následující: Nezlobte se, já se k ničemu vyjadřovat už nebudu. Ani k rodině, ani k sobě, ani ke Zlatovlásce. Já už jsem osoba neveřejná, žádná herečka, jen ženská, která chce ještě žít a užít si života bez cizích očí. V přírodě a se zvířaty.“

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy