Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jordan Haj v Tváři zaválel jako Amy: Život s ním je nesnesitelný, vzkazuje partnerka Emma

Jordan Haj v Tváři zaválel jako Amy: Život s ním je nesnesitelný, vzkazuje partnerka Emma
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 7 fotografií
tvář
Jordan Haj (32) v posledním díle Tvoje tvář má známý hlas ztvárnil zesnulou zpěvačku Amy Winehouse (✝27), s písní Valerie nadzvedl porotu ze židlí a zasloužil si velký potlesk a ovace ve stoje. Navíc tahle proměna Hajovi neskutečně sedla. Málokdo by hádal, že se pod převlekem křehké zpěvačky nachází muž. V Tváři se objevila i přítelkyně zpěváka Emma Smetana (32).

Sobotní epizoda Tvoje tvář má známý hlas byla plná překvapení. Ze všech čísel nejvíce zazářila Jitka Čvančarová (42), která se převtělila do Cardi B a předvedla fenomenální vystoupení. Její velkou konkurencí byl ale Jordan Haj

Ten ztvárnil zesnulou zpěvačku s tragickým osudem Amy Winehouse (27). Porota byla z vystoupení zpěváka úplně vedle a Jordan si vysloužil obrovský aplaus ve stoje a nejvíc bodů ze všech soutěžících. Jeho převlek byl dokonalý a proměna velmi povedená.

Tentokrát zpěváka přišla podpořit i jeho přítelkyně a matka jeho dcery, moderátorka Emma Smetana (32). "Už sedm týdnů ho obdivuju a to myslím úplně vážně. Já vím, že cokoliv řeknu, vyznívá sarkasticky a ironicky, ale já ho upřímně obdivuju a hodně mu fandím," rozpovídala se Emma.

Emma je velká fanynka Jordana, ale zároveň přiznala, že v současné době je život s ním tak trochu peklo. "Život s ním je nesnesitelnej, ale to se dalo čekat," dodala vtipně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy