Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jordan Haj promluvil o mrtvém králíkovi: Byl to jen blbej fór, nejsem psychopat

Jordan Haj promluvil o mrtvém králíkovi: Byl to jen blbej fór, nejsem psychopat
Zdroj: Se souhlasem Jordana Haje
+ Dalších 5 fotografií
Protiútok

Jordan Haj (32) okomentoval kauzu mrtvý králík, během které držel svou ani ne měsíční dcerku Ariel jako hadrovou panenku. Na videu simuloval, že holčička chodí, a přehazoval si ji přes rameno. Podle něj se jednalo jen o špatný vtip, reakce rodičů považuje za přehnané.

Nela je nicka

"Že to nevypadá ok, jsme si samozřejmě uvědomili, vlastně hned," přiznal Jordan, kterému začaly chodit pod kontroverzní video, na kterém hází s miminkem, zděšené reakce maminek. Padala slova jako sociálka, zrůdo či vrahu. Proto se Jordan rozhodl svoje storíčko raději smazat. Jenže to už se nenávist šířila jako lavina.

"To poslední, co bychom takhle při neděli na Den matek chtěli, je děsit lidi ohrožováním vlastních dětí," sdělil pak fanouškům. Dále argumentoval tím, že video vystavil na internet jenom na tři minuty (jako kdyby to něco na zacházení s miminkem měnilo).

K videu se vyjádřila i Nela Slováková (31), podle které neměl mít pár vůbec děti. Emmu Smetanu (33) pak nazvala omeletou bez mozku. Na to Emma zareagovala skutečně pohotově a Nele dala najevo, že je pro ni vlastně nicka. "Kdo je slečna Slováková?" urazila Nelu v rozhovoru pro Super.

Byl to jenom fór. No a co

Komentáře zděšených rodičů ale považuje Jordan za legitimní a pochopitelné. "Vypadá to na tom videu děsivě a blbě," přiznal. Emma tvrdila, že je zkušený otec a že malé Ariel během celé akce pečlivě podpíral hlavičku. "Blbej fór," okomentoval nakonec Jordan celou situaci, která ale mohla skončit zraněním ani ne měsíčního miminka. O tom, zda umí držet dítě, se ale nehodlá bavit.

"Nejsem psychopat," dodal ještě s tím, že Ariel držel skutečně pevně. "O tom, jestli po čtyřech a půl letech tělo na tělo intenzivního tatínkování s Lennon, umím držet dítě, se s dovolením nebudu ani bavit..." Teď jen, aby video nezačali napodobovat i méně zkušení tatínci nebo třeba sourozenci...

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy