Zatímco někteří politici mají pocit, že další volby jsou daleko, Andrej Babiš (60) se na ně velmi svědomitě připravuje. Na Facebooku se během týdne objevily tři fotky, které to jasně signalizují.

Nejprve se objevil močící Babiš na festivalu Votvírák. Jaké bylo poselství fotky u přenosného WC? Že je Babiš normální chlap, který potřebuje chodit na záchod stejně jako chodí jeho voliči.

Druhá fotka je ze svatby stylisty Filipa Vaňka. Babiš dává vzkaz lidem z šoubyznysu, že na ně nezapomíná, a také dává vzkaz homosexuálním voličům, že je tolerantní.

Třetí fotka je z profilu vraha Ivana Jonáka. Ten si odseděl 18 let za vraždu manželky Ludviky a nyní sbírá selfíčka se zajímavými lidmi. Také tato fotka nese poselství. Babiš jako by říkal, že i vrazi mají volební právo a i jejich hlasy se u voleb počítají.

Ročně je v Česku spácháno něco mezi 150 až 200 vraždami. Pak si připočtěme znásilnění, přepadení a další násilné trestné činy a zjistíme, že máme plné věznice. Plné kriminály voličů. Babiš ví, že hlas vraha má u voleb stejnou cenu jako hlas akademického profesora.