Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jon Snow z Hry o trůny skončil na odvykačce! Kit Harington propadl alkoholu

Zdroj: csfd
+ Dalších 17 fotografií
léčení
Herec Kit Harington (32), nejlépe známý jako Jon Snow z populárního seriálu Hra o trůny, skončil na odvykačce. V léčebně se zotavuje z depresí, ze kterých se snažil si pomoct alkoholem, na kterém se stal závislým.

Vystresovaný Kit Harington momentálně podstupuje protialkoholní léčbu v luxusním zařízení Privé Swiss v Connecticutu, kde se rovněž zotavuje i z depresí. Podle dostupných informací by se v zařízení měl nacházet už téměř měsíc.

Kitův manažer serveru thesun.co.uk potvrdil, že se herec do zařízení přihlásil sám. Prý se rozhodl volný čas ve svém rozvrhu využít k řešení osobních problémů, se kterými se právě potýká. Do léčebny dorazil prý ještě předtím, než byl odvysílán poslední díl Hry o trůny

V zařízení prý herec absolvuje sezení s psychologem, věnuje se meditaci a dokonce prý i terapiím, během kterých se učí ovládat své chování. Jeho pobyt v luxusním centru ho vychází na neuvěřitelných 94 500 liber, což je v přepočtu zhruba 2 500 000 milionu korun.

Harington už před časem přiznal, že účinkování v tak populárním seriálu, jako je Hra o trůny, na něm zanechává následky. V určitých chvílích a situacích se prý dokonce cítil bezbranný a měl pocit, že se psychicky zhroutí. Skutečné problémy ale přišly až v době, kdy padla poslední klapka.

Na herce doma čeká jeho manželka Rose Leslie, která si ve Hře o trůny zahrála roli Ygritte. Ta má být prý svému muži v těchto těžkých časech obrovskou oporou.

Související články

Další články