Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jon Snow středobodem prvního dílu poslední série Hry o trůny: Neuvěříte, co se dozvěděl!

Zdroj: Facebook
šok
První díl poslední série seriálu Hra o trůny, na který fanoušci čekali téměř dva roky, přinesl spoustu nového. Ačkoliv milovníci seriálu tušili, co přijde, Jon Snow nemohl čekat, jaké šokující tajemství se dozví. Pokud jste novou epizodu neviděli a nestojíte o spoilery, dál nečtěte.

Dlouho očekávaná poslední série seriálu Hra o trůny je konečně tady. Přichází závěrečná bitva, na kterou fanoušci čekali téměř dva roky. Ještě než se dozvíme, kdo zemře a kdo usedne na železný trůn, se musí odhalit spousta informací, z nichž některé jsou divákům známé, ale postavám ne.

V první epizodě byl Jon Snow šokován. Nejprve se ve společnosti Daenerys Targaryen proletěl na drakovi, aby pak mohl svou královnu líbat a hřát. Jen o pár momentů později se ale dozvěděl, že Daenerys není ta, které náleží železný trůn - je to on sám, jeho pravé jméno je totiž Aegon Targaryen. Jeho matkou byla Lyanna Stark a otcem Rhaegar Targaryen, nejmocnější Targaryen, který kdy žil. Nejenže mu tedy patří železný trůn, ale jeho vztah s Daenerys je incestní.

Jak se s touto informací popere a co bude dělat Daenerys, až se to dozví? Na to si musí fanoušci počkat do příštího dílu, který má přinést velký souboj.

Související články

Další články