Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Jon Snow otcem: Slavnému herci se narodil chlapeček, má ho se seriálovou kolegyní

Kit Harington a Rose Leslie se stali rodiči
Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
FOTOGALERIE
Kit Harington, hvězda veleúspěšné televizní série Hra o trůny, se stal poprvé otcem. Seriálový Jon Snow má s manželkou Rose Leslie, jež ve slavném televizním díle hrála taktéž, krásného syna. Fotografové je nafotili při jejich první rodinné procházce.

Milenci v seriálu, manželé v realitě. Herec Kit Harington a herečka Rose Leslie se před lety seznámili při natáčení divácky oblíbeného seriálu Hra o trůny, kde po určitou dobu tvořili pár. A filmová láska nakonec v roce 2012 přerostla v tu skutečnou.

Řada fanynek charismatického Kita Haringtona tak musela být zklamaná, když se hvězdný pár v roce 2018 vzal. Jejich monumentální svatba se uskutečnila na skotském hradě.

V září loňského roku se pak Rose Leslie objevila s těhotenským bříškem na fotografii v magazínu MAKE. A přednedávnem se herecké dvojici narodil chlapeček, z něhož je pár opravdu nadšený.

Spokojení manželé se v těchto dnech vydávají na první procházky s prvorozeným synem po okolí svého londýnského domova, kde je i zachytili fotografové. Ti také zvěčnili samotného Kita, který si při venčení psa užíval šťastné chvilky otce a syna.

Související články

Další články