Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jon Snow a Arya měli mít sex! Původní scénář Hry o trůny v mnohém šokuje

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
překvapení
Seriál Hra o trůny je známý tím, že obsahuje spoustu násilí, krve a incestního sexu. Pro mnohé, kteří seriál nesledují, jsou tyto věci extrémem, jen málokdo ale ví, že původní plán spisovatele George R. R. Martina byl ještě vyhrocenější. V dopisu z roku 1993, který posílal jednomu ze svých přátel, popisuje Hru o trůny jako trilogii a nastiňuje plán, který s celým příběhem měl. Ačkoliv diváky seriálu už jen máloco překvapí, původní verze byla opravdu šokující.

V původním dopisu, který je na internetu dostupný, si fanoušci Hry o trůny mohou přečíst, jaké byly původní záměry George R. R. Martina s příběhem i postavami. Válku s Nočním králem a bílými chodci mělo přežít jen 5 postav - Tyrion, Daenerys, Arya, Bran a Jon Snow. Mnozí by se mohli zlobit, že na tomto seznamu nebyla i Sansa - ta ale měla původně žít s Joffreym, porodit mu dítě a místo na stranu vlastní rodiny Starků by se přidala na stranu Lannisterů.

Zbabělý Joffrey, jehož smrt v seriálu všechny potěšila, měl svést souboj s Robbem Starkem. Zatímco Robb by za souboj zaplatil smrtí, Joffrey by byl jen zraněn. Tyrion pak měl obléhat Zimohrad, který by následně vypálil. Utéct z něj se mělo podařit jen Catelyn, Arye a Branovi. Tito přeživší měli zamířit ke zdi, aby vyhledali pomoc u Jona Snowa Ten by to ale vzhledem ke slibu, který dal Noční hlídce, odmítl a to by způsobilo velký konflikt mezi ním a Branem. Catelyn pak měla být zabita bílými chodci.

Arya a Jon se do sebe měli vášnivě zamilovat, podle původního scénáře by je doslova spalovala touha po tom, aby mohli být spolu, došlo by mezi nimi i k sexu. Mezitím by Tyrion sesadil Joffreyho ze železného trůnu, na který by poté usedl Jaime, jehož původní dějovou linku ve skutečnosti pravděpodobně dostala Cersei. Pak se měl ale Tyrion spojit proti Jaimemu se Starky a měl se až po uši zamilovat do Aryi, což mělo mezi ním a Jonem způsobit obrovský konflikt.

Daenerys měla oproti seriálu, kde Khala Droga milovala, svého muže zabít za to, že jí zavraždil bratra. Dračí vejce jí potom neměla být dána darem, ale měla je najít v divočině.

Co si o této verzi myslíte? Dokázali byste sledovat maličkou Aryu, kterak se zamilovává do svého nevlastního bratra Jona Snowa, zatímco o její srdce bojuje trpaslík Tyrion? Zdá se, že to, co George R.R. Martin vymyslel nakonec a jak své myšlenky přehodnotil, je jedině ku prospěchu seriálu.

Související články

Další články