Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jon Mariánek vyhrál jackpot i v přítelkyni: Žhavou Abby nazývá kuřetem

Zdroj: foto Abby Wetherington / Jon Mariánek / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
galerie

Jméno Jon Mariánek (22) aktuálně patří mezi nejskloňovanější jména v Česku a pak zejména v MMA světě. Před nějakou dobou byl vyzván na souboj hercem Jakubem Štáfkem (30), který se s ním chtěl utkat v Oktagonu. Mariánek se Jakubovi i organizaci ale vysmál, protože by mu taková nabídka nebyla nijak ku prospěchu, přesto na souboj vyzval Karlose Vémolu (35), avšak za vlastních podmínek a navíc mu nabídl 10 milionů. Pro někoho kontroverzní influencer žije v přepychu v USA, kde nemá o ženy nouzi. Přesto je zdá se věrný pouze jedné jeho vyvolené, a to půvabné modelce Abby (23), kterou nazývá "chicken", v překladu kuře.

Youtuber, influencer, ale zejména manažer Jakea Paula Jon Mariánek způsobil v posledních dnech v MMA světě v Česku pořádný rozruch. Před pár dny jej vyzval Jakub Štáfek na souboj v Oktagonu. Nějaký ten den Mariánek na výzvu nereagoval, později se ale fanoušci bojových sportů odpovědi přece dočkali a na vulgarismech Mariánek nešetřil. Štáfka politoval, utkal by se s ním prý maximálně v šachách a organizaci Oktagon poslal tvrdě pod kytky. Na souboj ale za 10 milionů vyzval zkušeného Karlose Vémolu, který se "neznámému Jeníkovi" vysmál, přesto ale fight zcela neodmítl a míč má tak na své straně opět Mariánek.

Jon Mariánek byl běžný chlapec z Brna, který se však svým talentem dostal pod křídla známého influencera Jakea Paula jako střihač videí, později povýšil na manažera. Navíc natáčí i vlastní kontent na YouTube a další sociální sítě, kde je zřejmé, že opovrhuje "běžnými" Čechy. Vulgarismy nešetří a navíc se rád chlubí přepychem, ve kterém žije, což lidé těžko vstřebávají, a tak se stal postupem času jedním z nejvíce nenáviděných českých influencerů, což nyní podtrhl i reakcí na výzvu Štáfka, přesto ale úsměv na tváři neztrácí.

Krásná přítelkyně Jona Mariánka

Při pohledu na sociální sítě Jona Mariánka je zřejmé, že má velkou slabost pro krásné ženy, kterými je často obklopený. Přesto dokázal podlehnout kouzlu jen jedné ženě, a to instagramové modelce Abby Wetherington, kterou často ukazuje i na svých sociálních sítích.

Třiadvacetiletá kráska má zřejmě stejný smysl pro humor jako Mariánek, který ji učí česká sprostá a jednoduchá slova, čímž se pak chlubí i na sítích. S blondýnkou je v kontaktu už přes rok, avšak spolu randí necelého půl roku. Abby si všiml v době, kdy byla nejlepší kamarádkou bývalé přítelkyně jeho zaměstnavatele a kamaráda Jakea Paula a od té doby jim to zdá se klape.

Nejdříve byli kamarádi, poté spolu cestovali, nastěhovali se k sobě a láska byla na světě. Abby od něj navíc dostala přezdívku "chicken", v překladu kuře, čehož se okamžitě chytli i jeho sledující, kteří ji tak často oslovují. ​V galerii se podívejte, jakou šelmu si vyzyvatel Karlose Vémoly hýčká doma.


Související články

Další články