Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jon Mariánek ukázal americký sen svému fanouškovi: Štěpán popsal divoké časy

Setkání s Jonem Mariánkem a jeho přítelkyní Abby.
Zdroj: Se souhlasem Steven Gash/Štěpán Šrámek
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Známý youtuber Jon Mariánek se rozhodl splnit sen jednomu ze svých fanoušků. Čech žijící ve Spojených státech před časem vyhlásil soutěž a výhra spočívala v tom, že vybranému šťastlivci ukáže “americký sen”. A to se také stalo. Štěpán Šrámek alias Steven Gosh pro eXtra.cz popsal, jaké bylo setkání s Jonem a jeho přítelkyní Abby, a rozpovídal se o tom, co vše zažil. “Nejradši bych tam už zůstal, je to epické,” říká mladík, který se během pouhého týdne změnil k nepoznání. 

Jaké je vyrazit do víru Ameriky s takřka neomezeným rozpočtem? To nedávno zažil mladý youtuber Štěpán Šrámek alias Steven Gash. “Je to tam epic! Nejradši bych tam zůstal, zatím odtamtud mám nejlepší zážitky v životě,” prohlásil s nadšením pro eXtra.cz.

Do Spojených států amerických vyrazil za kontroverzním influencerem Jonem Mariánkem, který před časem vyhlásil soutěž "Tvoje šance zažít americký sen". A sen to rozhodně je, jak potvrzuje výherce. "Je to tam šílený, ani to nejde slovy popsat," prohlásil na úvod Steven.

Setkal se s Jonem i jeho přítelkyní Abby

"Setkání s Jonem a Abby bylo epický. Byli na mě hrozně hodní. Všechno mi tam platili. Jon je úplně jiný než na videích, je strašně v pohodě. Mluví se mnou jako se sobě rovným. A Abby, to je hrozně roztomilá holka. Připadá mi, že se pořád usmívá," rozpovídal se.

V USA strávil Steven jeden týden, který se mu Jon snažil co nejvíce zaplnit zážitky. Nejdříve však přišla na řadu Stevenova "proměna v Američana", jak Jon zdokumentoval i na svém YouTube. Steven totiž do USA dorazil jako správný Čech s ponožkami v sandálech nebo starou Nokií. Jon si ho nejdříve pořádně "vytunil" a pak přišla na řadu zábava.

Luxusní jachta & divoké večírky

"Zažil jsem mega párty na lodi, která stojí 14 milionů dolarů, kde jsem pil jednu z nejdražších tequil, a to jsem o tom ani nevěděl. Kecal jsem s ultra bohatýma lidma, zajímavý, že i tak se se mnou chtěli bavit, když jsem neznámý Čecháček," popisuje. Od Jona dostal balík peněz na útratu nebo nový iPhone 14 Pro Max.

Na tento týden, během kterého prošel výraznou proměnou, rozhodně jen tak nezapomene. Jak vypadá americký sen a jak se Steven změnil, se můžete podívat v galerii.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy