Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jon Marianek trápí Shopaholicadel: Dáme stream? ptal se. Pak z ní udělal pacientku

Jon Marianek: Vytrolil Shopaholicadel
Zdroj: Se souhlasem Jona Maranka/Shopaholicadel/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
influenceři

Kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Marianek (23) se rozhodl si vystřelit ze známé influencerky Shopaholicadel. Na svém Instagramu ve stories zveřejnil společnou konverzaci s Adel, ve které se snažil Adel nalákat ke společnému streamu. K němu však nedošlo, místo toho si vyměnili řadu invektiv.

Jon Mariánek je kontroverzní český youtuber, který se dostal do USA, kde žije podle svých slov život snů. Nyní se rozhodl si vystřelit ze známé české influencerky Shopaholicadel.

Dáme stream? Prosím, prosím

Jak vyplývá ze screenů konverzace, kterou s Adel vedl a kterou zveřejnil ve stories na svém Instagramu, nejprve se ji snažil přimět ke společnému streamu. "Dáme stream? Prosím, prosím," napsal jí Marianek poté, co mu Adel poslala pozdrav pomocí emotikonů.

"Jo neboj, někdy se domluvíme. Dáme stream. Pro mě jsi velká osobnost," odepsala mu Adel. Jenže pak už se společná konverzace nevyvíjela tak dobře. "Haha, tak kdy," napsal Jon Marianek, načež mu Adel odpověděla: "Čemu se směješ? Jakmile bude čas a už se vybalí stěhovací krabice."

"Omlouvám se za to, že se směju. Jsem prostě jen pozitivní člověk. A ok, nechápu moc, co ty stěhovací krabice maj společného se streamem, ale budu se těšit, až se ozvete! Děkuji!" odvětil Marianek. "Doufám, že se ti díky mně zvedly čísla na Instagramu, když zveřejníš naši konverzaci," napsala mu Adel s tím, že nemá cenu si s ním psát, zřejmě poté, co zjistila, že jejich konverzace se stala veřejnou.

Tykáš mi jak chabr z hospody

To už se konverzace vyhrotila. "Ty mi tu tykáš jak nějaký chabr z hospody," osočil ji Marianek. "Co si to dovoluješ, ty jsi mi začal první tykat a naši konverzaci zveřejňovat nebudeš, já si to nepřeji," rozkatila se Adel, přičemž Jon si z jejích slov nic nedělal.

"Moje streamy se jmenují Doktor Marianek vs. Pacienti. A vy jste final boss, takže až se vyspíte a bude líp, tak se ozvěte na free konzutaci a diagnózu," je v posledním z jeho příspěvků, který sdílel se svými fanoušky.

Je otázkou, jak Adel vezme jeho odpověď a vůbec celou srandičku. "Jste na sebe pyšný, čeho jste dokázali? Vy si myslíte, že když mi spadnou sledující na TikToku i na Instagramu, tak budu v pohodě? Kvůli vám celou noc zvracím, nespím, strašně mě bolí hlava, nemůžu hýbat rukou ani nohou a strašně mě začíná bolet žebro, jako bych měla zápal plic," napsala například nedávno, když jí klesly počty sledujících.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy