Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jon Bon Jovi slaví 60! Je to kocour i se šedinami, za album to ale schytal

Šedesátník Jon Bon Jovi zšedivěl
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
NAROZENINY

Oblíbený rocker Jon Bon Jovi slaví kulaté 60. narozeniny. Jeho hity fanoušci zbožňují, ovšem poslední desky už nesklízely takový úspěch jako v dobách zpěvákovy největší slávy. Samotný Jon také zestárl a jeho vlasy dostaly stříbrný odstín. Ovšem jemu to nevadí, už čtyřicet let je totiž šťastný po boku své ženy a čtyř dětí.

Americký zpěvák Jon Bon Jovi je na pódiu pořádným rockerem. Ovšem v osobním životě je pravým opakem. Po boku mu už čtyřicet let věrně stojí jeho manželka Dorothea, se kterou se seznámil na střední škole. „Uchvátila mě hned, jak jsem ji uviděl. To se za čtyři desetiletí nezměnilo,“ cituje Bon Joviho portál klatsch-tratsch.de.

Jon Bon Jovi má čtyři děti

Společně mají čtyři potomky. Nejstarší dcera Stephanie Rose měla dříve potíže s drogami, ale nyní pracuje jako kameramanka pro televizi a svůj život si střeží. Nejstarší syn Jesse James Louis s otcem založil vlastní vinařskou společnost. Syn Jacob je zase sledovaný díky údajnému vztahu s herečkou Millie Bobby Brown. Nejmladší Romeo zatím nevlastní sociální sítě a ani za sebou nemá žádný skandál.

Bon Jovi je ikonou hudební scény. Za svou kariéru prodal více než 130 milionů nosičů po celém světě a stal se tak jedním z nejprodávanějších hudebních umělců. Vše začalo, když roku 1983 vydal singl Runaway, který měl daleko větší úspěch, než se očekávalo. O rok později už vyšlo první album kapely Bon Jovi se stejnojmenným názvem. Dva roky poté vyšlo album Slippery When Wet, které kapelu vyneslo k hudebním výšinám.

Jon Bon Jovi a hit It´s My Life

Kapela si prošla i pauzou, a tak se Jon Bon Jovi věnoval také herectví. Zahrál si například v seriálech Ally McBeal, Sex ve městě nebo třeba ve filmu Valentino. Složil i soundtrack k filmu a za titulní píseň Blaze of Glory si odnesl několik ocenění.

Po pauze kapela vydala album Crus s hlavním hitem It´s My Life, který si v té době pobrukoval snad každý a dodnes je považován za jeden z nejúspěšnějších singlů kapely. Ta významně změnila i svůj hudební styl a zaměřila se spíše na pop rock, s nimž oslovila i novou generaci mladých fanoušků.

Jon Bon Jovi, který nazpíval i hit Always, má podle portálu super.cz kořeny i na Slovensku. Jeho babička totiž pocházela právě ze země našich východních sousedů. Ovšem Jon je kombinací hned několika zemí, protože jeho otec pocházel z Itálie a maminka má zase německo-ruský původ.

Jak vypadá Jon Bon Jovi dnes?

Možná i proto, že se v něm mísilo tolik rysů, je idolem žen po celém světě. Nyní mu na čele přibylo několik vrásek, vlasy zestříbřely, ale na svém charismatu zpěvák stále nic neztratil. Ovšem recenze na album skupiny z roku 2020 na portálu idnes.cz už žádnou chválu na Bon Joviho tým nepějí. Zpěvák to podle ní vzal sólově, je autorem většiny singlů a kapelu dal spíše do pozadí. Žádný dechberoucí singl se na desce prý nenašel, a tak má kapela jediné štěstí v tom, že kdykoli může sáhnout do šuplíku svých starých pecek.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy