Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jolanda předpověděla svou smrt! Toto řekla v posledním rozhovoru před odchodem

Zdroj: reprofoto: TV Barrandov a ČT
+ Další fotografie
legenda
Dokonce i odpůrce věštění zasáhla smutná zpráva o úmrtí legendární televizní kartářky Jolandy. Informaci o jejím skonu potvrdil eXtra.cz její syn David. Redakce věštkyni kontaktovala po novém roce s otázkou, co letos čeká prezidenta Miloše Zemana. Jolanda v rozhovoru předpověděla svůj odchod.

Česko zasáhla smutná zpráva o úmrtí nejslavnější a nejoriginálnější vědmy Jolandy. Její hlášky milovali lidé po celé republice a dokonce je i pravidelně používali. Budeš hodně někde, vidím velký špatný, to je jen špička z Jolandina ledovce. V posledních týdnech svého života ale už nebyla ve formě.

Redakce eXtra.cz po Novém roce věštkyni oslovila s dotazem, co v roce 2020 čeká prezidenta Miloše Zemana. Odpověď napovídala tomu, že Jolanda viděla špatnou budoucnost pro sebe samotnou „Já nevím, co bude se Zemanem. Zavolejte mu. Já nevím, co bude ani se mnou. Už se necítím moc dobře,“ řekla pro web eXtra. Řekli jsme jí, že se znovu uslyšíme. „To už asi ne,“ dodala Jolanda a pozdravila čtenáře eXtra.cz.

Boj s těžkou nemocí

Oblíbené Jolandě se stal osudným zápal plic. Boj o život prohrála v pátek. „Ano je to pravda. Maminka umřela už včera. Teď jsem v její kanceláři a řeším tu nějaké věci. Kdy bude pohřeb a jak to bude dál. O pohřbu dám pak vědět,“ uvedl pro redakci eXtra.cz její syn David s tím, že lékaři matku zkoušeli oživovat.

PODROBNOSTI O ODCHODU JOLANDY NAJDETE ZDE

Související články

Další články