Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Johy ze Survivoru jde s pravdou ven: Jsem nebinární, změnu pohlaví mi rozmluvili

Johy
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
COMING OUT

Johana Špačková alias Johy, účastnice reality show Survivor, dala divákům nahlédnout do svého nejitimnějšího soukromí. Před televizní kamerou odhalila, že se necítí ani jako žena, ani jako muž. Přiznala to v aktuálním dílu Survivoru, který v sobotu odvysílala TV Nova. Johy prozradila, že dokonce přemýšlela nad operativní změnou pohlaví, nakonec se pro ni však nerozhodla.

Členka červeného týmu Mao Johana Špačková alias Johy si v nejdrsnější reality show Survivor prošla nejednou těžkou situací. Během svého pobytu na ostrově v Dominikánské republice zažila střídání kmenů i nelehký výběr člena pro ni tehdy neznámého kmene Mao do duelu. V aktuálním díle přišla s přiznáním divákům, které chce pořádnou porci odvahy.

V rozhovoru se Johana rozpovídala o svém soukromém životě s tím, že ne vždy to měla se svou sexuální orientací jednoduché. "Survivor mě změnil v tom, že si svých blízkých budu více vážit. Třeba Klárky. Nevážila jsem si jí natolik, kolik jsem měla," svěřila se kamerám. "Jsem z menšího městečka a když jsme spolu začaly chodit, lidi si na nás ukazovali. Začínaly jsme spolu před dvanácti lety, teď je trochu jiná doba," dodala v aktuálním dílu reality show.

Styděla jsem se za prsa

"Tím že vypadám, tak jak vypadám, neměla jsem to v dětství lehké. Hej, transko, jsi babochlap. Kolikrát jsem šla na záchod a řekli mi, že pánské jsou jinde. Není to nic příjemného. Styděla jsem se za to, že mám prsa," svěřila se ve zpovědi. "Vždycky jsem věděla, že se nechci změnit, že chci být taková, jaká jsem. A to mi potom i říkali přátelé, Klárka. Říkali mi, nechoď na operaci, nebuď jiná. Momentálně jsem prostě Johy. Ani kluk, ani holka," šla Johy s pravdou ven.

Johy má velkou oporu i ve své přítelkyni Kláře. Do soutěže se v podstatě přihlásila za Klářinými zády. Ačkoliv věděla, že chce Johy do vysněné show jít, netušila, že na tom začne hned horlivě pracovat. Klára Johančino rozhodnutí ale samozřejmě plně podpořila a drží své lásce v náročné hře palce. "Jít do soutěže Survivor byl její sen odjakživa. Vždycky se dívala na tyto typy soutěží a vždycky si představovala, jaké by to bylo, kdyby tam byla," ​prozradila Klára sny své přítelkyně v rozhovoru pro Nova Plus. "Když se potom objevila reklama v televizi, že se bude konat Survivor, tak neváhala a hned poslala přihlášku," dodala Johančina přítelkyně.


Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy