Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Johy ze Survivoru čelí kritice kvůli fotce z toalety: Kam ještě klesneš, kroutí hlavou lidé

Tato fotka vyvolala rozporuplné emoce.
Zdroj: Se souhlasem Johany Špačkové
+ Další 4 fotografie
Survivor 2022

Hvězda Survivoru Johy čelí na sociálních sítích velké kritice sledujících. Vše způsobila fotografie z toalety, kterou přidala na svůj Instagram. Na snímku s popiskem „Bez sebe už nemůžeme být nikde” sedí Johana na toaletě vedle své přítelkyně Kláry. Některé uživatele to pobavilo, jiní se nad příspěvkem pohoršují. Kam ještě klesneš svým obsahem?” zaznělo v komentářích. 

Vše způsobila fotka s původně vtipným podtextem na Johančině Instagramu. Johy se vyfotila na toaletě, když vedle ní sedí i její přítelkyně Klára. Popisek Bez sebe už nemůžeme být nikde” narážel na jejich dlouhé odloučení kvůli Johančině účasti v soutěži Survivor.

Po boku si obě dámy stojí už dlouhých 12 let, o to hůře snášely dlouhé odloučení, kdy spolu nemohly jakkoli komunikovat. Po Johančině návratu z Dominikánské republiky, kde se reality show natáčela, na ni přítelkyně Klára čekala přímo na letišti. Dojemné setkání obě zdokumentovaly a videem se pochlubily na sociálních sítích. Byla z něj cítit upřímná láska! Teď si dvojice váží každého společného momentu a snaží si užívat každou chvíli.

Některé fotka z toalety pobavila, jiní ale pochopení neměli. Jsou fotky, které by veřejnost vidět neměla, tahle je jedna z nich,” napsal jeden ze sledujících. Díky, Instagrame, že mi na hlavní zdi vyskakují lidi sedící na hajzlu. Kam ještě klesneš svým obsahem?” přidal se další. Někteří z lidí snímek zkoumali do detailů a namítali: „Že si nesedáte na prkénko, že ne?”

Johana negativní komentáře nechala bez reakce.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy